آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8530
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان
 •   

  هاشمی: عذرخواهی می کنم و قضای آن را بجا می آورم

  آوای شمال/ به گزارش جام نیوز به نقل از رهیاب، قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور از روز گذشته به خوزستان سفر کرده است پس از سرکشی از شهرستان های مختلف استان اظهار داشت: ما از این جا به هویزه، سوسنگرد و مناطق مرزی رفتیم […]

  آوای شمال/ به گزارش جام نیوز به نقل از رهیاب، قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور از روز گذشته به خوزستان سفر کرده است پس از سرکشی از شهرستان های مختلف استان اظهار داشت: ما از این جا به هویزه، سوسنگرد و مناطق مرزی رفتیم آنچه که مسلم بود در نقطه صفر مرزی هم که سرکشی کردیم گرد و غبار وسیعی از سمت عراق به سمت کشور در حال حرکت بود که نشان می‌دهد بخشی از این معضل از طرف کشور همسایه غربی است.
  وی افزود: آنچه که ما در این سفر دیدیم مساله کمبود آب که ناشی از عدم بارندگی است در استان و مشکل مشابه در کشور عراق از عوامل تولید گرد و غبار است.
  وزیر بهداشت گفت : طبیعی است که با نصف روز یا یک روز نمی توان این مشکل را علت یابی کرد در این خصوص کسانی که صاحب نظر هستند باید پس از تحقیقات اعلام نظر کنند و بهتر است گمانه زنی نکنیم.
  دکتر هاشمی عنوان کرد: به نظر می رسد کار مشابهی که برای دریاچه ارومیه شد باید برای ریزگردهای خوزستان هم انجام شود.
  نماینده ویژه رئیس جمهور تاکید کرد: مسلما بخشی از اظهارات و شایعات نه بخشی از علت است و نه همه علت؛ اجازه بدهیم کسانی که صاحب فن هستند در خصوص منشا این ریزگردها اظهار نظر کنند.
  وی در پاسخ به سوالی در خصوص عدم سفر به خصوص پس از باران های اسیدی سال گذشته گفت: در باران ها اسیدی هم دائم در تماس بودیم و معاون خود را اعزام کردیم در اینجا هم عذرخواهی می کنیم و قضای آن را هم به جا می آوریم.
  قاضی زاده هاشمی با اشاره به انتظارات مردم خاطرنشان کرد : مردم از ما توقع قول ندارند بلکه توقع عمل  و انتظار عزم جدی برای رفع مشکلات خود دارند بنده هم زمانی که به مرکز بروم گزارش کاملی از وضعیت موجود می دهم.
  وزیر بهداشت همچنین در پاسخ به علت عدم سفر رئیس سازمان محیط زیست به خوزستان گفت: خانم ابتکارهم برای حل این مشکل در تلاش هستند و کار اصلی ایشان همین مساله است و شب گذشته هم گفتند که سه شنبه به خوزستان سفر می کنند.

  برچسب ها :

  نظرات