آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ , Saturday 28 November 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 85298
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  لیگ برتر فوتبال مازندران/

  شهرداری تنکابن دریای محمودآباد را غرق کرد

  تیم فوتبال شهرداری تنکابن در مسابقات لیگ برتر فوتبال مازندران با نتیجه 2 بر یک از سد میزبان خود دریای حربده محمودآباد گذشت و پیروز شد.

  آوای شمال/ از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال مازندران هفته ششم، دیداری بین دو تیم دریای حربده محمودآباد و شهرداری تنکابن در استادیوم شهید بهشتی محمودآباد برگزار شده است.

  این دیدار با بازی بهتر و سنجیده تیم شهرداری تنکابن آغاز شد و تیم میزبان علیرغم داشتن فرصت‌های خوب گل‌زنی بخاطر بی‌دقتی مهاجمان خود نتوانست به گل برسد و این تیم شهرداری بود که در دقیقه ۱۹ توسط ابوالقاسم طاهری ثانی به گل برتری در نیمه اول دست یافت.

  بازی در نیمه دوم با بازی هجومی تیم میزبان آغاز شد و توانست چندین موقعیت گل‌زنی خلق کند که یکی از این فرصت‌ها در یک ضربه ایستگاهی در دقیقه ۶۵ توسط مرتضی نجف‌پور به گل تساوی دست یافت.

  پس از مساوی شدن بازی دو تیم دوباره تلاش خود را برای برتری در این بازی به کار بستند و باز هم تیم دریای حربده نتوانست از موقعیت گل‌زنی خود استفاده کند و بازی به دقایق پایانی نزدیک شد و هیجان بازی در داخل میدان و روی سکوها در جریان بود که بازیکن تعویضی تیم شهرداری به نام محمد ملاحسینی در دقیقه ۸۸ به گل دوم و برتری تیمش دست یافت.

  بازی بعد از گل دوم تیم تنکابن هیجان بیشتری گرفت و تیم میزبان بر حملات خود در وقت قانونی و اضافه افزود ولی نتوانست بر قدرت تیم غلبه کند و بازی در نهایت با نتیجه دو بر یک به نفع تیم شهرداری تنکابن به پایان رسید و تیم دریا حربده در دومین بازی خانگی متوالی خود بازی را به حریفان خود واگذار کرد.

  داوری این دیدار توسط احمد آخوندجانی و کمک‌های محمدرضا طبری و مهدی ناصری و داور ذخیره رضا خلیلی همگی از شهرستان بابل انجام شد که از ناظر بازی نمره خوبی گرفتند.

  سرپرست بازی یزدان جعفری از قائم‌شهر و ناظر داوری هم محمدرضا اکبرپور از نوشهر بود.

  برچسب ها :

  نظرات