آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ , Saturday 24 October 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 85270
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۹
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس:

  سلیقه‌های سیاسی آفت امروز کشور است/ رعایت اصل بی‌طرفی ضرورت کار خبر و اطلاع‌رسانی

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از آفت‌های اصلی جامعه ما گرایش‌های سیاسی است و با داشتن احزابی مدرن و برنامه‌دار می‌توان از بعضی عملکرد‌های نامناسب به دور بود.

  آوای شمال/ علی اسماعیلی در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان محمودآباد اظهار کرد: خبرنگاران و مطبوعات با ورود به تمامی عرصه‌ها می‌توانند کمک بسیاری به جامعه کنند گاهی نیاز است برای هوشیاری مجلس و قوه مقننه خبرنگار ورود پیدا کرده و امیدوارم این حلقه واسط باعث پایداری بیشتر شود.

  وی افزود: خبرنگار برای اینکه مجلس و قوه مقننه را بیدار کند باید با قلم درست و قوی و نقد صحیح عمل کرده و مردم را نیز از عملکرد‌های دولت و جامعه باخبر کند.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اکنون عصر، عصر پاسخ‌گویی است و هر کسی پاسخگوی کار خود است و وقتی خبری انتشار می‌یابد اولین کسی که باید پاسخگو باشد خبرنگار بوده که باید به مردم  و مسؤولان در مورد عملکردش پاسخ دهد.

  این مسؤول تصریح کرد: رعایت سه مولفه در تنظیم خبر بسیار ضروری بوده که اینها امنیت ملی، منافع ملی و وحدت ملی سه رکن اصلی در تنظیم خبر بوده که هر خبرنگار باید آن را رعایت کند تا خبر انتشار یافته او باعث کینه‌ورزی در کشور یا شهر خود نشود.

  اسماعیلی درباره خصوصیات نمایندگی اظهار کرد: در هر شهرستانی اگر نماینده مجلس آن قوی باشد اقتدار آن بالا می‌رود و اقتدار هر نماینده باعث برآورده کردن خواسته‌های شهرستان وی شده و نماینده‌ای با قدرت و پشتوانه مردمی است که می‌تواند از عصر دموکراسی، ایجاد پرسش، پرسشگری و مطالبه کردن استفاده کند.

  وی یادآور شد: یکی از آفت‌های اصلی جامعه ما گرایش‌های سیاسی است و با داشتن احزابی مدرن و برنامه‌دار می‌توان از بعضی عملکرد‌های نامناسب به دور بود و هر کس به اصول اسلام ، امام و رهبری پایبند باشد برای ما محترم و غیر از این نمی‌تواند فردی مؤثر برای جامعه باشد که تلاش خبرنگاران در این عرصه‌ها باعث می‌شود تا ما از افراط‌گرایی به دور باشیم.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در محمودآباد مدیرانی پاکدست، امین و صادق داریم که تعامل هر چه بیشتر آن ها با خبرنگاران برای اطلاع‌رسانی عملکردها قطعاً در راستای پیشرفت شهرمان خواهد بود.

  برچسب ها :

  نظرات