آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ , Tuesday 18 February 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8512
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  تفکیک توافق کلی و جزئی بازی رقیب برای فرار از لغو تحریم‌هاست

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام محمد محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه این ملت است که همیشه مهر نهایی را پای همه قراردادها می‌زند اظهار داشت: امروز ملت می‌خواهد مهر نهایی را پای قرارداد مذاکرات هسته‌ای بزند و تکلیف مذاکرات با حضور بی‌نظیر […]

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام محمد محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه این ملت است که همیشه مهر نهایی را پای همه قراردادها می‌زند اظهار داشت: امروز ملت می‌خواهد مهر نهایی را پای قرارداد مذاکرات هسته‌ای بزند و تکلیف مذاکرات با حضور بی‌نظیر مردم کاملا روشن است.

  وی افزود: اگر قرار است به توافق خوبی برسیم که در آن همه تحریم‌ها برطرف شده و حق مسلم ملت تثبیت شود این مذاکرات به نتیجه رسیده است و در غیر این صورت از این توافق چیزی عاید ملت ایران نخواهد شد.

  رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به اینکه حضور مردم مهر تاییدی بر مذاکرات است تصریح کرد: بی‌تردید ملت ایران به خاطر وجود تحریم‌ها زیر بار زیاده‌خواهی و باج‌خواهی آمریکا نخواهد رفت چرا که تحریم‌ها علاج دیگری هم دارد.

  حجت‌الاسلام محمدیان ادامه داد: ملت ما همواره تهدیدها را به فرصت تبدیل کردند چرا که ملت ما ملت سختی‌ها و عبور از بحران است و تحریم،‌ بحران زیادی نیست که بخواهیم از آن به عنوان تنگه‌ای غیر قابل عبور یاد کنیم.

  وی در تشریح وجه تمایز توافق خوب و بد گفت: توافق خوب، توافقی است که در آن منافع،‌ عزت و حقوق مردم تامین شود و اگر به دلیل زورگویی رقیب از حقوق خود کوتاه بیاییم این هرگز پذیرفته نیست.

  رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها افزود: مردم ضمن ایستادگی معتقدند که این بازی توافق کلی و جزئی بازی در میدان رقیب است و ما راضی به فرسایشی شدن مذاکرات نیستیم و حتما مسئولان نیز پیام مردم و رهبر معظم انقلاب را دریافت کرده‌اند.

  برچسب ها :

  نظرات