آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ , Wednesday 2 December 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 85118
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ مرداد, ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  معاون فرماندار محمودآباد:

  کلوپ‌های ساحلی بدون مجوز پلمپ می‌شوند/ کاهش آمار غریق امسال در محمودآباد

  معاون فرماندار محمودآباد از کاهش آمار غریق امسال در نوار ساحلی این شهرستان خبر داد.

  آوای شمال/ احمد محمدی در جلسه طرح ساماندهی سواحل محمودآباد با بیان اینکه باید تعداد ناجیان غریق در این شهرستان افزایش یابد، اظهار کرد: به علت وجود نقاط پرتردد و شلوغ برای شنا در سواحل که به طور شبانه‌روزی پیگیری می‌شود افزایش ناجیان در نوار ساحلی شهرستان ضروری است.

  وی تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی درصدد ساماندهی هر چه بهتر سواحل با برنامه‌ریزی درست بوده تا آرامش مسافران و گردشگران فراهم شود.

  معاون فرماندار محمودآباد خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت‌های نوار ساحلی می‌تواند موجب از بین رفتن میزان بیکاری و اشتغال‌زایی در شهرستان ساحلی محمودآباد باشد.

  محمدی با اشاره به اینکه عدم آشنایی مسافران با فن شنا موجب ایجاد اتفاق‌های ناگوار می‌شود، گفت: عدم توجه به اخطار ناجیان غریق و شنا در مناطق ممنوعه موجب این نگرانی‌ها می‌شود.

  وی ضمن قدردانی از زحمات ناجیان غریق ،یادآور شد: با ناجیان غریقی که  نسبت به جان افراد احساس مسئولیت نکنند برخورد خواهد شد.

  معاون فرماندار محمودآباد اظهار کرد: خوشبختانه محمودآباد تاکنون در کاهش غریق عملکرد بهتری نسبت به سایر شهرستان‌های ساحلی استان مازندران از خود به جای گذاشته است.

  احمد محمدی با توجه به تخلف برخی کلوپ‌های ساحلی، اظهار داشت: عدم ارائه خدمات مطلوب ازسوی این واحدها به مسافرین و عدم رعایت قوانین صنفی علت اصلی پلمپ کلوپ‌های ساحلی بدون مجوز است.

  وی ادامه داد: کلوپ‌هایی که با رعایت قانون و با ارائه خدمات مطلوب رضایت دستگاه نظارتی را جلب کنند از تسهیلات بانکی برخوردار خواهند شد.

  برچسب ها :

  نظرات