آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ , Wednesday 2 December 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84872
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مایلی کهن: منصوریان خوش تیپ بدون مو است/ عادت داریم استعداد‌ها را در نطفه خفه کنیم/ منصوریان یک استعداد است

  سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: در تمرین استقلال حاضر شدم تا با علی منصوریان در مورد اتفاق بوجود آمده در مورد محرومیت بازیکنانش ابراز همدردی کنم.

  آوای شمال/  محمد مایلی کهن سرمربی اسبق تیم ملی درباره حضورش در تمرین تیم فوتبال استقلال و ادای احترام به نصرالله عبداللهی اظهار داشت: عمو نصی همیشه بزرگتر تیم فوتبال کشورمان بوده و خواهد بود و او یکی از انسان‌های شریف، با محبت و دوست‌داشتنی است و همه کاملا او را می‌شناسند البته من این افتخار را نداشتم که در کنار ایشان باشم اما در هر صورت در یکی دو اردو از نزدیک با این بزرگوار کار کردم .جایگاه نصرالله عبداللهی از نظر فنی از من خیلی بالاتر بود و در طرف مقابل بهتاش فریبا هم طبعا یکی از دوستانی بود که به قول معروف با یکدیگر در یک ارنج قرار داشتیم و هیچ گاه رابطه‌مان از گذشته قطع نشده و همدیگر را به خوبی می‌شناسیم .فریبا بازیکن فو‌ق‌العاده ای بود که در تیم منتخب تهران هم با یکدیگر همبازی و در اکثر اردوها در کنار هم بودیم.

  مایلی کهن همچنین درباره احترام متقابل به عبداللهی ادامه داد: عبداللهی از نظر فنی و عقلی جزو بزرگترها قرار دارد و  او یکی از بهترین مدافعین تاریخ فوتبال ما محسوب می شود که من این شانس را داشتم که در یک اردو یا دو اردو در کنار ایشان باشم .عمو نصی واقعا دوست‌داشتنی است و همه او را دوست دارند و بر اساس کسوت و وظیفه‌ای که داشتم به او احترام گذاشتم.

  مایلی کهن: منصوریان خوش تیپ بدون مو است/ عادت داریم استعداد‌ها را در نطفه خفه کنیم/ منصوریان یک استعداد است

  وی درباره منصوریان نیز بیان کرد:علیرضا منصوریان رادر مقطعی به تیم ملی معرفی کردم و سال‌ها به عنوان مربی در خدمت منصوریان بودم. البته علیرضای الان  با سال‌های گذشته فرق دارد چرا که علیرضا در قدیم خوش‌تیپ با مو بود اما الان خوش‌تیپ بدون مو .  او را دوست دارم و در تمرین تیم استقلال هم حاضر شدم چرا که ارتباط خوبی با تمام کادر فنی و بازیکنان این تیم دارم .همیشه در هر جایی که کار کردم برخی از عزیزان به من لطف داشتند و مدام با من در تماس بودند و با توجه به اتفاقاتی که در این چند روز برای تیم بزرگی همچون استقلال رخ داد تنها به فکرم رسید که در این مقطع تنها شخصی که می‌تواند بیشتر از همه ناراحت باشد سرمربی تیم خواهد بود و آن هم سرمربی که دارای استعداد زیادی است .می‌توانم بگویم که ما به نوعی قصد داریم استعداد را در نطفه خفه کنیم و از بین ببریم.

  مایلی کهن: منصوریان خوش تیپ بدون مو است/ عادت داریم استعداد‌ها را در نطفه خفه کنیم/ منصوریان یک استعداد است

  سرمربی اسبق تیم ملی افزود: اگر می‌خواهیم در تمامی زمینه‌ها پیشرفت کنیم باید بر اساس متر و معیار فیفا عمل کنیم .فیفا اگر سه روز قبل اعلام کند که باید بازیکن به تیم ملی بدهید باشگاه باید این کار را انجام دهد اما ما قوانین خودمان بر اساس متر و معیار نیست و طبق قانون خود عمل می‌کنیم. باور کنید اگر قانون در مملکت ما جاری شود ما می‌توانیم جزو کشورهای مدرن و پیشرفته باشیم اما قانون‌های ما بر اساس ضرب و خورد است . از طرفی اگر هم قوی باشیم می‌توانیم از روی قانون رد شویم منتهی هم اکنون قوانین ما برای کسانی جاری می‌شود که در واقع ضعیف هستند. نظرم بر این است که اصلا شاید منصوریان با وجود سه بازیکن محرومش هم به تیم صنعت نفت می‌باخت و ما نباید برد تیم حریف را نیز زیر سوال ببریم اما اینکه دست یک تیم و مربیان را ببندیم و در بدترین شرایط دو سه بازیکن را بگیریم زیاد جالب و مورد قبول نیست.

  مایلی کهن: منصوریان خوش تیپ بدون مو است/ عادت داریم استعداد‌ها را در نطفه خفه کنیم/ منصوریان یک استعداد است

  مایلی کهن افزود: در زمانی که من سرمربی تیم ملی بودم همین آقایان عزیززاده مدافع وسط ذوب‌آهن را در اختیارم قرار ندادند و با توجه به تماسی که با آقایان داشتم به من اعلام کردند ما در صورتی که بازیکن را در اختیار تیم امید قرار دهیم و این تیم موفق شود باخت باشگاه را چه کسی قبول کند و من در آن زمان سکوت کردم و این مسئله را رسانه‌ای نکردم .در هر صورت همه می‌دانند باشگاه استقلال و پرسپولیس برای برد و باخت فشار وحشتناکی روی مربیان ش قرار می گیرد و با توجه به این شرایط کدام یک از این آقایان چنین فشارهایی را تحمل کند؟. باز هم می‌گویم در همه زمینه ها باید متر و معیار عملکرد ما بر اساس قانون باشد و این مسئله در همه موارد صدق می‌کند.

  سرمربی اسبق تیم ملی درباره منصوریان نیز گفت: منصوریان از جمله مربیانی است که استعداد خوبی دارد و در این سال‌های اخیر به دفعات این مسئله را نشان داده است ضمن اینکه معتقدم منصوریان سالم کار می‌کند و این ویژگی او بیشتر از هر چیز مورد توجه من است. خوشبختانه تیمی که در سال ۹۸ ساختیم اکثر بازیکنان آن دوره تبدیل به مربیان بزرگی همچون دایی ،گل‌محمدی، منصوریان، مهدوی‌کیا و خاکپور شده است و در مورد خاکپور هم باید بگویم متاسفانه یکی از بهترین مربیان را دلش را شکستیم و کاری کردیم که او دیگر به سمت فوتبال نمی‌آید در هر صورت تمامی بازیکنانی را که نام بردم را دوست دارم و هر جا که احساس کنم آنها مورد ظلم قرار می‌گیرند وظیفه خود می‌دانم تا از همه این افراد دفاع کنم.

  برچسب ها :

  نظرات