آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ , Thursday 3 December 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84803
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  بیانیه باشگاه تراکتورسازی پیرامون اقدام تفرقه‌انگیز یک رسانه بی‌هویت

  باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز با انتشار بیانیه‌ای توهین به قومیت‌های مختلف خصوصا مردم شریف آذربایجان را محکوم ساخت.

  آوای شمال/  باشگاه  تراکتورسازی تبریز با انتشار بیانیه‌ای توهین به قومیت‌های مختلف خصوصا مردم شریف آذربایجان را محکوم ساخت. در بیانیه باشگاه آمده است؛

  بسمه تعالی

  با تبریک ایام مبارک دهه کرامت و روز ولادت مسعود حضرت ثامن الائمه علی بن موسی الرضا(ع) همچنین با قدردانی از حضور پرشور هواداران فهیم فوتبال آذربایجان که باز هم یار و یاور وفادار تیم محبوب‌شان بودند ،مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی پیرو برخی اتفاقات و شیطنت‌های تلخ صورت گرفته هرگونه توهین به قومیت‌های گوناگون خصوصا مردم شریف آذربایجان سرفراز را محکوم می‌نماید.
  طبق فرموده امام راحل این وحدت کلمه بود که انقلاب باشکوه اسلامی را به پیروزی رساند و امروز هم این یکپارچگی و اتحاد ملت ایران است که دشمن را به وحشت می‌اندازد.
  اما تلاش دشمنان ایران اسلامی در مسیر تفرقه افکنی و ایجاد اختلاف بین اقوام مختلف ملت مسلمان ایران هرگز نتیجه بخش نخواهد بود.
  قهرمانان و دلاوران این سرزمین از اقوام مختلف در کنار هم ٨ سال از خاک وطن دلاورانه دفاع کردند تا ثابت کنند ایران اسلامی متعلق به همه ایرانیان است و مردمان این سرزمین با صلح و دوستی در کنار هم زندگی می‌کنند.
  مدال افتخار مردمان غیور آذربایجان سربلند نام پرآوازه قهرمانان نامداری همچون باکری‌هاست که دلاورانه مدافع استقلال و امنیت ایران عزیز بودند.
  توهین سخیف صورت گرفته در فضای مجازی از سوی یک رسانه بی‌هویت صورت گرفته که فاقد هرگونه مجوز قانونی است. خوشبختانه این حرکت غیراخلاقی پس از پیگیری های صورت گرفته با واکنش به موقع مراجع ذیصلاح همراه بوده و منجر به دستگیری فرد خاطی گردیده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات