آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ , Thursday 26 November 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84752
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  برادرکشی آبی ها در آزادی/ صدرنشین تازه وارد، سوار بر پیکان/ اصفهانی ها به دنبال اولین پیروزی

  هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال روز جمعه با انجام 4 بازی به پایان می رسد.

  آوای شمال/ دومین روز از هفته دوم رقابت های فصل هفدهم لیگ برتر در با برگزاری ۴ دیدار دنبال می شود که در مهم ترین دیدار تیم فوتبال استقلال به مصاف هم نام اهوازی خود می رود.

  ذوب آهن- گسترش فولاد تبریز؛ ساعت ۲۱؛ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

  شاگردان قلعه نویی فصل هفدهم را با کسب تساوی مقابل سیاه جامگان مشهد آغاز کردند .تیم فوتبال ذوب آهن در حالی به مصاف حریف خود در هفته دوم رقابت های لیگ برتر می رود که با کسب ۱ امتیاز در رده ۶ جدول قرار دارد .

  قلعه نویی با توجه به جذب بازیکنان جدیدی که انجام داده در نظر داشته تا با تیمی قدرتمند راهی رقابت های لیگ برتر شود و در همین راستا در هفته پیش رو شاگردان این مربی به دنبال کسب ۳ امتیاز مقابل گسترش فولاد هستند .سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن به دنبال این است تا  دومین باخت را برای حریف خود رقم بزند.

   

  برادرکشی آبی ها در آزادی/ صدرنشین تازه وارد، سوار بر پیکان/ اصفهانی ها به دنبال اولین پیروزی

  تیم فوتبال گسترش فولاد نیز در هفته اول رقابت های لیگ برتر شکست تلخ  و سنگینی را مقابل پارس جنوبی جم تجربه کرد .شاگردان بوناچیچ پس از باخت مقابل تیم پارس جنوبی هم اکنون در رده ۱۶ با صفر امتیاز قرار دارند.

  تیم فوتبال گسترش فولاد در حالی در هفته دوم به مصاف ذوب آهن می رود که نیاز مبرمی به کسب ۳ امتیاز دارد .تیموریان بازیکن پیشین استقلال نیز که به تازگی به جمع شاگردان بوناچیچ پیوسته می تواند در دیدار مقابل ذوب آهن این تیم را همراهی کند که البته حضور این بازیکن قطعی نیست.

  استقلال – استقلال خوزستان؛ ساعت ۲۱؛ ورزشگاه آزادی

  تیم فوتبال استقلال پس از باخت مقابل تیم صنعت نفت آبادان در هفته اول رقابت های لیگ برتر هم اکنون رده ۱۳ جدول را بدون امتیاز به خود اختصاص داده است .منصوریان پس از شکست مقابل صنعت نفت آبادان باخت تیمش را به گردن فدراسیون فوتبال انداخت و استقلالی ها در هفته دوم نیز کار سختی را مقابل هم نام اهوازی خود خواهند داشت.به این ترتیب سرمربی تیم فوتبال استقلال در دیدار هفته دوم به دنبال انتقامی سخت است و با توجه به باختی که در هفته پیش داشته می تواند برای تیم استقلال خوزستان خطرناک باشد.

  عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان نیز در اولین هفته رقابت ها توانست تیم تراکتورسازی را شکست دهد تا با روحیه بالا به مصاف تیم هم نام تهرانی خود برود .شاگردان ویسی هم اکنون با ۳ امتیاز در رده ۴ جدول قرار دارند و با توجه به برد شیرینی که مقابل تراکتورسازی کسب کردند می توانند بهترین نمایش را مقابل شاگردان منصوریان از خود به جای بگذارند.

  برادرکشی آبی ها در آزادی/ صدرنشین تازه وارد، سوار بر پیکان/ اصفهانی ها به دنبال اولین پیروزی

  تقابل بیت سعید با تیم سابق او هم جالب است و از طرفی منصوریان می تواند از ۳ مهره محروم خود نیز در دیدار مقابل استقلال خوزستان بهره ببرد .

  پادوانی،اسماعیلی و باقری احتمالا به دلیل مصدومیت نتوانند تیمشان را در دیدار مقابل استقلال خوزستان همراهی کنند.

   

  پارس جنوبی – پیکان؛ ساعت ۲۱ ورزشگاه تختی جم

  تیم فوتبال پارس جنوبی که برای اولین بار در لیگ برتر حضور پیدا می کند با سرمربیگری مهدی تارتار توانست شکست سنگینی را برای گسترشی ها در هفته اول رقم بزند.

  شاگردان تارتار با کسب ۳ امتیاز صدر جدول را به خود اختصاص داده اند و با این برد پرگل نشان دادند که می توانند جزو تیم های شگفتی ساز در فصل پیش رو باشند.

  برادرکشی آبی ها در آزادی/ صدرنشین تازه وارد، سوار بر پیکان/ اصفهانی ها به دنبال اولین پیروزی

  شاگردان مجید جلالی هم در هفته اول مقابل پدیده در تهران متوقف شدند و این دیدار را با نتیجه ۱_۱ به پایان رساندند.تیم فوتبال پیکان هم اکنون با یک امتیاز در رده ۹ جدول قرار دارد. شاگردان جلالی برای رسیدن به جمع تیم های بالای جدول نیاز مبرمی به کسب ۳ امتیاز مقابل تیم پارس جنوبی دارند.

  پدیده- سپاهان؛ساعت ۲۱ ورزشگاه ثامن مشهد

  تیم فوتبال پدیده با سرمربیگری مهاجری در هفته اول توانست تنها ۱ امتیاز را کسب کند و رده ۸ جدول را به خود اختصاص دهد .شاگردان مهاجری برای قرار گرفتن در جمع تیم های بالای جدول بدون شک به کسب ۳ امتیاز مقابل تیم سپاهان در هفته دوم رقابت ها نیاز دارند .

  همچنین تیم فوتبال سپاهان هم با سرمربیگری کرانچار در هفته اول مقابل حریفش متوقف شد و بازی را با نتیجه ۱_۱ به پایان رساند .

  برادرکشی آبی ها در آزادی/ صدرنشین تازه وارد، سوار بر پیکان/ اصفهانی ها به دنبال اولین پیروزی

  شاگردان کرانچار هم اکنون با ۱ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارند و به طور حتم سرمربی تیم سپاهان برای حضور در جمع مدعیان قهرمانی برای برد مقابل پدیده تیمش را به میدان می فرستد.

  برچسب ها :

  نظرات