آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ , Friday 27 November 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84746
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  ترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری خود را زیر قیمت فروخت+تصاویر

  رئیس جمهور آمریکا یکی از عمارت‌های اعیانی خود را ۱۷ میلیون دلار زیر قیمت فروخت.

  آوای شمال/ «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا یکی دیگر از عمارت‌های لوکس خود در سواحل کارائیب را زیر قیمت فروخت.

  ترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری را زیر قیمت فروخت+تصاویر

  عمارت «لو شاتو دو پالمیر» یکی از املاک ترامپ در سواحل جزیره سن مارتین کارائیب است. ترامپ این ملک را در سال ۲۰۱۳ خریداری کرد و چندی پیش آن را به قیمت ۲۸ میلیون دلار برای فروش گذاشت. اما ارزش این ملک سال گذشته به ۱۶ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار سقوط کرد و در نهایت ۴ سال پس از خرید، ترامپ به فروش این ملک به قیمت ۱۱ میلیون دلار رضایت داد.

  گفته می‌شود افزایش تعداد عمارت‌های لوکس در این جزیره عامل اصلی کاهش ارزش ویلای ترامپ است.

  عمارت “لو شاتو دو پالمیر” در مساحتی به وسعت ۴.۸ هکتار در شمال غرب جزیره سن مارتین واقع شده و شامل دو ویلای پنج خوابه و چهار خوابه (یکی در ساحل و دیگری در باغ) است. این عمارت اعیانی در مجموع، ۱ ۱ اتاق خواب و ۱۲ حمام و سرویس بهداشتی دارد. از دیگر مشخصات آن می‌توان به جکوزی، استخر و دو بالکن خصوصی اشاره کرد.

  ترامپ به محض خرید این عمارت دور آن را دیواری به ارتفاع ۳ متر کشید که در زمان خود حواشی زیادی مبنی بر ناعادلانه بودن معامله به دنبال داشت.

  گفته می‌شود اجاره یک شب این ملک ۶ هزار دلار است.

  ترامپ سال گذشته نیز خانه دوران کودکی خود را به قیمت ۸ میلیون پوند به فروش گذاشت.

  ترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری را زیر قیمت فروخت+تصاویرترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری را زیر قیمت فروخت+تصاویرترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری را زیر قیمت فروخت+تصاویرترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری را زیر قیمت فروخت+تصاویرترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری را زیر قیمت فروخت+تصاویرترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری را زیر قیمت فروخت+تصاویرترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری را زیر قیمت فروخت+تصاویرترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری را زیر قیمت فروخت+تصاویرترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری را زیر قیمت فروخت+تصاویرترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری را زیر قیمت فروخت+تصاویرترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری را زیر قیمت فروخت+تصاویرترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری را زیر قیمت فروخت+تصاویرترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری را زیر قیمت فروخت+تصاویرترامپ عمارت ۲۸ میلیون دلاری را زیر قیمت فروخت+تصاویر

  برچسب ها :

  نظرات