آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ , Sunday 29 November 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84727
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس هیأت سوارکاری محمودآباد:

  نخستین باشگاه سوارکاری بخش خصوصی در محمودآباد افتتاح شد

  رئیس هیأت سوارکاری شهرستان محمودآباد از افتتاح نخستین باشگاه سوارکاری محمودآباد با همت بخش خصوصی خبر داد.

  آوای شمال/ اسماعیل مهدوی در حاشیه افتتاح اولین باشگاه سوارکاری در گفت‌وگویی با خبرنگارورزشی ما گفت: نخستین باشگاه سوارکاری و پرورش اسب مدرن شمال شهرستان محمودآباد به مناسبت دهه کرامت و به مساحت حدود ۸هزار مترمربع با اهداف آموزشی و پانسیون و پرورش اسب‌های اصیل با سرمایه‌گذاری دو میلیارد ریالی بخش خصوصی با حضور جمعی از مسؤولان شهرستان افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

  وی تصریح کرد: باشگاه سوارکاری افتخار دارد به عنوان نخستین باشگاه سوارکاری در سطح شهرستان محمودآباد به جوانان و نوجوانان علاقه‌مند به این رشته مهیج و اصیل ایرانی تحت نظر مربیان مجرب و رسمی خدمات مناسب را ارائه کند که جا دارد از آقای لزوری از تلاشگران این عرصه و حمایت‌های وی و دیگر همراهان تشکر کنم.

  رئیس هیأت سوارکاری محمودآباد از انجام فعالیت‌های چون تشکیل کلاس‌های آموزشی، پرورش اسب، پانسیون(نگهداری اسب)، مشاوره در خرید با امکانات رفاهی و میزبانی رویداد‌های مهم ورزشی از دیگر برنامه‌های باشگاه سوارکاری شهرستان محمودآباد بیان کرد.

  مهدوی خاطرنشان کرد: با توجه به فعالیت‌های هیات در مدت کوتاه و وجود ورزشکاران مشتاق در این رشته آینده خوبی برای اسب‌دوانی در محمودآباد شاهد خواهیم بود.

  در آئین افتتاح و بهره‌برداری نخستین باشگاه ورزشی سوارکاری شهرستان محمودآباد، بخشدار مرکزی، منتخبین شورای اسلامی شهر محمودآباد، رئیس اداره برق، رئیس و معاون اداره ورزش و جوانان، جمعی از مسؤولان و قشرهای مختلف مردم و علاقه‌مندان به ورزش سوارکاری حضور داشتند.

  برچسب ها :

  نظرات