آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ , Saturday 5 December 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84644
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز مقاومت قدرت اول منطقه است و نتایج پیروزی‌های اخیر در رفتار عربستان در قبال حجاج ایرانی مشهود است.

  دلیل قبول شرایط ایران توسط عربستان درباره اعزام حجاج چه بود؟

  آوای شمال/درباره پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت، گفت: جبهه مقاومت در یک برنامه‌ریزی بسیار دقیق توانست در سالهای اخیر اقدامات قابل توجهی انجام دهد و امروز مقاومت تبدیل به یک قدرت برتر منطقه‌ای شده است. وی با بیان اینکه داعش سرباز پیاده‌نظام آمریکا در منطقه است، افزود: پس از فروریختن دژ داعش در حلب و آزادسازی […]

  آوای شمال/درباره پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت، گفت: جبهه مقاومت در یک برنامه‌ریزی بسیار دقیق توانست در سالهای اخیر اقدامات قابل توجهی انجام دهد و امروز مقاومت تبدیل به یک قدرت برتر منطقه‌ای شده است.

  وی با بیان اینکه داعش سرباز پیاده‌نظام آمریکا در منطقه است، افزود: پس از فروریختن دژ داعش در حلب و آزادسازی این شهر، نیروهای مقاومت توانستند در یک اقدام شایسته موصل آزاد کنند، در این بین زمانی که آمریکایی‌ها در حال آماده شدن برای اقدامات علیه دمشق و لبنان بود، نیروهای تکفیری اقدامی را در ایران انجام دادند که با پاسخ موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مواجه شدند که تلفات سنگینی به نیروهای تکفیری وارد آمد.

  حسن‌بیگی ادامه داد: یکی از اتفاقاتی که به‌دنبال این پیروزی‌ها و پیروزی‌های اخیر حزب‌الله در مرز لبنان که منجر به آزادسازی ارتفاعات استراتژیک این کشور شد، افتاد این بود که  دنیا به این نتیجه رسید که فرماندهی جبهه مقاومت با ایران است. علائم این نتیجه‌گیری در رفتار عربستان در قبال  سفر حجاج ایرانی به این کشور نیز مشهود است. طرف سعودی که در ابتدا نمی‌خواست زیر بار شرایط ایران و قوانین بین المللی برود، پذیرفته است که در قبال جان و امنیت حجاج ایرانی مسئول است.

  عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس تصریح کرد: امروز یکی از مقاطع تاریخی ویژه برای مقاومت است و در منطقه همه اذعان دارند که مقاومت قدرت اول این منطقه است و فرماندهی مقاومت هر تصمیمی بگیرد، اجرایی می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات