آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ , Wednesday 2 December 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84640
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: مهمترین ضعف کابینه احتمالی این است که هیچ زنی حضور ندارد.

  نقاط ضعف کابینه احتمالی از دید یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب

  آوای شمال/با اشاره به آخرین خبرها از کابینه احتمالی دولت دوازدهم، اظهار داشت: اخبار نگران‌کننده‌ای از کابینه شنیده می‌شود و رئیس‌جمهور باید توجه ویژه‌ای  به نظرات و مطالبات ۲۴ میلیونی هواداران خود در استان‌ها داشته باشد. وی افزود: متأسفانه شاهد بودیم که بعضاً در انتخاب‌ها این مطالبات کمتر دیده شده و در حقیقت خرد جمعی هواداران ایشان کمتر مورد نظر قرار گرفته […]

  آوای شمال/با اشاره به آخرین خبرها از کابینه احتمالی دولت دوازدهم، اظهار داشت: اخبار نگران‌کننده‌ای از کابینه شنیده می‌شود و رئیس‌جمهور باید توجه ویژه‌ای  به نظرات و مطالبات ۲۴ میلیونی هواداران خود در استان‌ها داشته باشد.

  وی افزود: متأسفانه شاهد بودیم که بعضاً در انتخاب‌ها این مطالبات کمتر دیده شده و در حقیقت خرد جمعی هواداران ایشان کمتر مورد نظر قرار گرفته است. امیدواریم در فضایی که ایجاد می‌شود و فرصتی که برای معرفی کابینه باقی است، تجدیدنظر جدی صورت بگیرد.

  رئیس شورای مرکزی حزب ندا با بیان اینکه مهمترین ضعف کابینه احتمالی این است که هیچ زنی حضور ندارد، گفت: علی‌رغم قولی که مبنی بر کاهش سن اعضای کابینه و به‌کارگیری افراد جوان‌تر داده شده بود، این موضوع محقق نشده است.

  فراهانی با اشاره به اینکه زنان نیمی از جمعیت کشور را تشکیل داده‌اند، اظهار داشت: مهمترین مشخصه و مطالبه نیروهای هوادار آقای روحانی این بوده که از بانوان در بدنه ارشد اجرایی کشور در سطح وزارت و معاونت وزیر و مدیران کل استفاده شود، البته تجربه نشان داده که بانوان همیشه در انجام مسئولیت‌های محوله موفق بوده‌اند.

  رئیس شورای مرکزی حزب ندا با بیان اینکه زنان می‌توانند در بالاترین سطوح اجرایی کشور نقش ایفا کنند، اظهار داشت: زنان حتی اگر به‌عنوان شهردار هم انتخاب نشوند، می‌توانند در سطح معاونت شهرداری  و مدیران ارشد حضور داشته باشند.

  وی افزود: روحانی می‌تواند با انتخاب وزیر زن این پیام را به همه وزارتخانه‌ها مخابره کند که بایستی از زنان در رده‌های ارشد استفاده شود که تا به حال ما چنین چیزی را ندیده‌ایم.

  برچسب ها :

  نظرات