آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ , Saturday 5 December 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84626
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  ابطحی گفت: کابینه فراجناحی را نمی‌فهمم یعنی چه؟ معتقدم آقای روحانی باید افرادی را برای کابینه انتخاب کند که بتوانند شعارهای ایشان در ایام انتخابات را عملی کنند.

  نظر رئیس دفتر دولت اصلاحات درباره کابینه روحانی

  حجت‌الاسلام سید محمدعلی ابطحی رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات در گفت‌وگو با تسنیم، در پاسخ به این سؤال که “شما گفته بودید اخبار خوبی از کابینه دوازدهم به گوش نمی‌رسد. منظورتان از این اخبار چه بوده؟” گفت: من نظرات خودم را دارم و حرف خودم را می‌زنم؛ این یادداشت را بعد از آنکه دفتر رهبری […]

  حجت‌الاسلام سید محمدعلی ابطحی رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات در گفت‌وگو با تسنیم، در پاسخ به این سؤال که “شما گفته بودید اخبار خوبی از کابینه دوازدهم به گوش نمی‌رسد. منظورتان از این اخبار چه بوده؟” گفت: من نظرات خودم را دارم و حرف خودم را می‌زنم؛ این یادداشت را بعد از آنکه دفتر رهبری اطلاعیه دادند که ایشان دخالتی در امور کابینه ندارد، نوشتم.

  وی در پاسخ به این سؤال که “نظرتان درباره کابینه فراجناحی چیست؟” افزود: من کابینه فراجناحی را نمی‌فهمم یعنی چه، اما معتقدم آقای روحانی باید افرادی را برای کابینه انتخاب کند که بتوانند شعارهایی را که ایشان در ایام انتخابات داده بودند عملی کنند.

  ابطحی درباره معیار انتخاب اعضای کابینه نیز گفت: به‌نظرم باید افرادی انتخاب شوند که توانا بوده و در چارچوب شعارها و وعده‌های انتخاباتی آقای روحانی باشند؛ حالا اینکه می‌گویند اصلاح‌طلب باشند یا اصولگرا را کاری ندارم.

  رئیس دفتر دولت اصلاحات در پاسخ به سؤال دیگری درباره ادعای برخی رسانه‌ها مبنی بر تذکر رئیس دولت اصلاحات به روحانی درباره کابینه دوازدهم و مخالفت وی با کابینه احتمالی روحانی، گفت: من این موضوع را نشنیده‌ام و اینکه ایشان نظرشان درباره کابینه دوازدهم چیست را باید خودشان پاسخ دهند، چرا که من حرف خودم را دارم و حرف خودم را می‌زنم.

  مطلب فوق مربوط به سایر رسانه‌ها می‌باشد و خبرگزاری فارس صرفا آن را بازنشر کرده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات