آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ , Friday 24 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84549
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  پرونده جدید منصوریان امشب باز می شود

  سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با شروع فصل جدید با یک بازی و 2 پرونده از پر کار ترین مربیان لیگ محسوب می شود.

  آوای شمال/  پس از محرومیت بازیکنان استقلال در شروع لیگ برتر فوتبال و در آستانه دیدار استقلال و صنعت نفت به دلیل غیبت در اردوی تیم ملی فوتبال امید،  منصوریان بدون این ۳ بازیکن به آبادان رفت تا بازی را با نتیجه ۱ بر صفر واگذار کند و پس از بازی از هر چیزی حرف بزند به جز مسائل فنی، درنهایت جملات عجیب و لعن و نفرین های منصوریان در مورد فدراسیونی ها یک پرونده برای این مربی در کمیته انضباطی باز کرد.

  علی رضا منصوریان در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان در یکی از صحنه های بازی وقتی از سوی هواداران آبادان مورد بی مهری و البته پرتاب اشیاء قرار گرفت بی اختیار از کلمات نسنجیده و غیر اخلاقی یا به نوعی فحاشی زیر لب استفاده کرد که از دید دوربین های تلویزیونی دور نمانده است و این روز ها در فضای مجازی دست به دست می شود.

  اینکه منصوریان وانمود می کند بر کلاس مربیگری اش، پایبندی به اخلاق حرفه ای و  استفاده از ادبیات خاص جای تقدیر دارد چرا که  امروز در جایگاهی است که بسیاری از جوانان و نوجوانان او را به عنوان الگوی اخلاقی خود می دانند و باید بیشتر مراقب رفتارش باشد.

  سرمربیگری در تیم های بزرگ مانند استقلال و پرسپولیس کار هر کسی نیست این جمله را بارها از بزرگان شنیده ایم اینجا هواداران میلیونی منتظرند تا شما پیراهن جدید بپوشید و بروند آن را تهیه کنند و یا مدل راه رفتن شما را تمرین کنند نه اینکه در زمین فوتبال جملات ناب شما را بشنوند جملاتی که به راحتی میتوان لب خوانی کرد و از شدت شرم سرخ شد.

  امشب برنامه نود قرار است به این موضوع بپردازد این قرار را طبق تجربه قبلی گذاشتیم، تجربه ای که نشان داده عادل فردوسی پور از این صحنه ها نمی گذرد و برای هر چه جذابتر کردن برنامه و نقره داغ کردن بی اخلاق ها یک آیتم قوی از آن خواهد ساخت.

  علی رضا منصوریان در جام حذفی سال گذشته بازی را به نفت واگذار کرد و در این دیدار علی دایی مدعی شد که دستیاران و کادر فنی استقلال اعتراضی به فحاشی هواداران استقلال علیه علی دایی نکردند و باعث شدند این حرکت ادامه یابد و به نوعی سازمان یافته است.

  این بار علی منصوریان باز هم زیر حرفش زد و به جای هواداران خودش فحاشی کرد درست مثل زمانی که به دلیل ندادن بازیکن باشگا ها به تیم ملی اموید از سرمربیگری این تیم استعفا داد و حالا خود را ملزم به دادن بازیکن بهتیم ملی نمی داند.

  باید منتظر ماند شادید عادل امشب در برنامه نود جواب این سئوالات را از خود منصوریان بگیرد اگر عادل فردوسی پور باز هم از دنده عدالت به موضوع نگاه کند.

  فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق و کمیته انضباطی هم بهتر است به جای ورود به عکس های شخصی بازیکنان داخل چمن سبز را بیشتر بررسی کنند، الفاظی که این روز ها حتی در بین پایین ترین اقشار جامعه از لحاظ فرهنگی هم شنیده نمی شود و در زمین فوتبال مثل نقل و نبات توزیع می شود.

  برچسب ها :

  نظرات