آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , Saturday 15 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8449
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۸:۳۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  وزیر علوم دولت احمدی نژاد: حضور مردم در ۲۲ بهمن رفراندومی برای تایید نظام بود

  آوای شمال/ به گزارش نامه نیوز، محمد مهدی زاهدی  با بیان این که حضور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن پیامدهای متعددی داشت، افزود: این راهپیمایی در درجه اول، بیعت مجدد آحاد ملت با آرمان‌های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بود. او با اشاره به این که مردم ما تاکید داشتند که […]

  آوای شمال/ به گزارش نامه نیوز، محمد مهدی زاهدی  با بیان این که حضور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن پیامدهای متعددی داشت، افزود: این راهپیمایی در درجه اول، بیعت مجدد آحاد ملت با آرمان‌های حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بود.

  او با اشاره به این که مردم ما تاکید داشتند که سر سوزنی از حقوق هسته‌ای کوتاه نخواهند آمد، ادامه داد: بر ما واجب است از هر آنچه که مقام معظم رهبری به عنوان خطوط قرمز در مسائل هسته‌ای اعلام کرده باشند حمایت کنیم. عزت و استقلال برای کشور ما آن است توافقی که موجب خدشه‌دار شدن آبرو و صلابت ایرانی می‌شود، نداشته باشیم.

  این نماینده مجلس در ادامه با بیان این که راهپیمایی مردم ایران در ۲۲ بهمن در ابعاد منطقه‌یی نیز دارای پیامدهایی بود، تصریح کرد: در اطراف کشور خودمان رژیم‌هایی هستند که هیچ‌گونه رفراندوم و مردم سالاری ندارند و به نظر بنده حضور مردم فقط یک راهپیمایی نبود بلکه رفراندومی برای تایید و تضمین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

  زاهدی هم‌چنین خطاب به سران کشورهای منطقه گفت: باید با مردم بود و نه بر مردم، باید در دل مردم نفوذ کرد و نه با زور و اسلحه آنان را وادار به همراهی و حمایت کرد زیرا نمی‌توان با فشار کشوری را اداره کرد.

  رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان با بیان این که راهپیمایی روز گذشته در درون کشور نیز پیام وحدت و یکدلی را به همراه داشت، خاطرنشان کرد: همه تشکل‌ها، جریانات و نهادهای سیاسی و غیرسیاسی نشان دادند که وقتی مصالح ملی در میان باشد، با هم یکدل و هم صدا هستند و به دور از بهره‌برداری‌های جناحی به صحنه می‌آیند.

  برچسب ها :

  نظرات