آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 12 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84440
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه امنیت در سیستان و بلوچستان به خوبی برقرار است، گفت: هماهنگی کامل بین همه دستگاه‌های انتظامی، امنیتی و نظامی در این منطقه برقرار است.

  امنیت در سیستان و بلوچستان به خوبی برقرار است/هماهنگی کامل بین تمام دستگاه‌های انتظامی، امنیتی و نظامی

  آوای شمال/صبح امروز سرلشکر محمد باقری، رئیس ستادکل نیروهای مسلح و سردار مؤمنی جانشین نیروی انتظامی کل کشور از کشفیات نیروی انتظامی در سیستان و بلوچستان بازدید کردند. سرلشکر محمد باقری در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: سفر به سیستان و بلوچستان نخستین سفر استانی من محسوب می‌شود و به این استان آمده‌ام […]

  آوای شمال/صبح امروز سرلشکر محمد باقری، رئیس ستادکل نیروهای مسلح و سردار مؤمنی جانشین نیروی انتظامی کل کشور از کشفیات نیروی انتظامی در سیستان و بلوچستان بازدید کردند.

  سرلشکر محمد باقری در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: سفر به سیستان و بلوچستان نخستین سفر استانی من محسوب می‌شود و به این استان آمده‌ام تا به مردم این استان اعلام کنم ما در تهران در همه ارگان‌ها در کنار این مردم خوب و ارگان‌های مسؤول امنیتی این استان هستیم.

  وی با تأکید بر ضرورت توجه بیشتر به وضعیت معیشتی مردم سیستان و بلوچستان، افزود: در مدت حضورم در استان در ارگان‌های مختلف حضور پیدا می‌کنم تا از نزدیک نحوه کار آنها را مشاهده و به آن‌ها خدا قوت عرض کنم؛ همچنین تلاش داریم هماهنگی لازم را بیش از گذشته میان این ارگان‌ها برقرار کنیم.

  رئیس ستادکل نیروهای مسلح بیان کرد: آنچه از دیروز تاکنون در مرز و مرکز استان مشاهده کردم نشان‌دهنده هماهنگی کامل و قابل توجه بین تمام دستگاه‌های انتظامی، امنیتی و نظامی است و به لطف خدا مأموریت‌های آنها به خوبی در حال انجام است و امیدواریم که با این روند روز به روز امنیت در این منطقه بهتر شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات