آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸ , Friday 24 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84418
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ مرداد, ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  در این گزارش تصاویری از ولخرجی‌های بی‌حساب و کتاب ملک سلمان، پادشاه سعودی را در سفر به مراکش مشاهده می‌کنید.

  سفر پرهزینه و لوکس شاه عربستان به مراکش + تصاویر

  آوتای شمال/ملک سلمان پادشاه عربستان با همراهان خود که تقریبا تعداد آنها بیش از هزار نفر است، برای خوشگذرانی در تعطیلات به شهر طنجه در مراکش رفته است. همراهان شاه عربستان در این سفر، میهمان او هستند. نزدیک به ۸۰۰ اتاق در پنج هتل ۵ستاره برای آنها رزرو شده است.  هزینه هر اتاق  شبی ۳۰۰ […]

  آوتای شمال/ملک سلمان پادشاه عربستان با همراهان خود که تقریبا تعداد آنها بیش از هزار نفر است، برای خوشگذرانی در تعطیلات به شهر طنجه در مراکش رفته است.

  همراهان شاه عربستان در این سفر، میهمان او هستند. نزدیک به ۸۰۰ اتاق در پنج هتل ۵ستاره برای آنها رزرو شده است.  هزینه هر اتاق  شبی ۳۰۰ دلار است که با این حساب در مجموع هزینه اجاره اتاق برای تمام میهمانها فقط در یک شب چیزی نزدیک به ۲۴۰ هزار دلار می‌شود.

  علاوه بر محل اسکان، ۱۷۰ خودروی خصوصی نیز برای آنها اجاره شده که روزانه مبلغ ۴۲۳ دلار  در روز را شامل می‌شود. در کل باید برای گشت و گذار مهمانها با ماشین های لوکس در سطح شهر ۷۲ هزار دلار پرداخت شود. اگر بخواهیم هزینه یک شب رزرو هتل و اجاره ماشین را برای ملک سلمان و رفقای خوشگذرانش تخمین بزنیم به عدد ۳۱۲ هزار دلار می‌رسیم و از آنجا که این سفر قرار است تقریبا یک ماه به طول بیانجامد، ملک سلمان در پایان سفر باید ۹ میلیون و ۳۶۰ هزار دلار هزینه کند. این درحالی است که هزینه‌های مذکور فقط شامل رزرو اتاق و خودرو بوده و هنوز هیچ ضرب و تقسیمی برای باقی هزینه های سفر انجام نشده است.

  کاخ شخصی ملک سلمان  در  نقطه ای در سواحل مغرب، معروف به عروس شمال واقع شده است.

  ریخت و پاش شاه عربستان در شهر طنجه+تصاویر

  ریخت و پاش شاه عربستان در شهر طنجه+تصاویر

  ریخت و پاش شاه عربستان در شهر طنجه+تصاویر

  ریخت و پاش شاه عربستان در شهر طنجه+تصاویر

   

  برچسب ها :

  نظرات