آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ , Wednesday 22 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84407
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ مرداد, ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  تریبون نماز جمعه همواره صدای مردم بود/ حسن خلق و متانت فرماندار بر کسی پوشیده نیست

  امام جمعه محمودآباد با اشاره به نقش مهم نماز جمعه در دوره‌های مختلف انقلاب اظهار کرد: تریبون نماز جمعه همواره صدای مردم و سنگری برای عدالت خواهی بود.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی در دیدار فرماندار و جمعی از مسؤولان با وی که به مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور انجام شد، به نقش نماز جمعه در رویدادهای مهم و حساس دوره‌های انقلاب اشاره کرد و گفت: نماز جمعه این میراث جاوید و ماندگار امام راحل همواره سنگری برای دفاع از حقوق مردم و حمایت از مسؤولان دلسوز نظام بود و در شهرستان محمودآباد نیز این اتفاق تاکنون افتاده است.

  وی با تأکید بر تعامل مسؤولان در ارائه خدمات شایسته به مردم شهرستان اظهار کرد: خوشبختانه با حسن خلق و متانت فرماندار محمودآباد که این خصوصیات بر کسی پوشیده نیست، شاهد همدلی مدیران و همراهی مردم هستیم و کارهای خوبی در شهرستان در سایه همین همدلی صورت گرفت.

  امام جمعه محمودآباد سنگر نماز جمعه را متعلق به همه مردم دانست و خاطرنشان کرد: حضور برخی مسؤولان در نماز جمعه بسیاری از مشکلات مردم را مرتفع کرد و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

  موسوی تحقق شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شد را مهم‌ترین کار دولت و کارگزاران نظام تلقی کرد و افزود: همه باید دست به دست هم دهیم تا ضمن حمایت از موضوع تولید داخلی به ایجاد اشتغال برای جوانان کشور اهتمام داشته باشیم تا بسیاری از آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد و طلاق کاهش پیدا کند.

  این مسؤول نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها را وظیفه مهم فرمانداری عنوان کرد و بیان داشت: خوشبختانه شهرستان محمودآباد در سایه مدیریت فرماندار متعهد و باتقوا از مسؤولان خوبی برخوردار است که در بخش‌های مختلف مشغول خدمت‌رسانی به مردم هستند.

  وی به آغاز به کار دولت دوازدهم نیز اشاره کرد و گفت: امیدواریم دولت دوازدهم با انتخاب افراد توانمند منشاء خدمات به ملت بزرگ و قهرمان ایران باشد و روز به روز شاهد توسعه بیشتر ایران اسلامی باشیم.

  برچسب ها :

  نظرات