آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ , Monday 16 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84406
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد تأکید کرد

  امام جمعه محمودآباد محور وحدت شهرستان/ بدعهدی آمریکایی‌ها بی‌پاسخ نمی‌ماند

  فرماندار محمودآباد به نقش اثربخش امام جمعه این شهرستان در ایجاد امید در بین آحاد مردم اظهار کرد: خوشبختانه نقش امام جمعه در شهرستان به عنوان محور وحدت کاملا لمس شد.

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور امروز در دیدار با امام جمعه محمودآباد که به مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور انجام شد، به نقش نماز جمعه در ایجاد وحدت و همدلی در جامعه اشاره کرد و گفت: پایگاه نماز جمعه در دوران‌های مختلف انقلاب نشان داد که سنگر وحد و یکپارچگی ملت بزرگ ایران بود و اتفاقات خوبی در این سنگر مردمی ایجاد شد.

  وی افزود: خوشبختانه در شهرستان محمودآباد، با حضور امام جمعه‌ای هوشیار و بابصیرت که محور وحدت و پدر معنوی شهرستان است، مسؤولان نیز در مسیر توسعه این شهرستان ساحلی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

  فرماندار شهرستان محمودآباد با تقدیر از حمایت‌های همیشگی امام جمعه از دولت اظهار کرد: در این سال‌ها تریبون نماز جمعه در مسیر ایجاد امید در جامعه نقش آفرین بود و اگر اتفاقات خوبی در راستای خدمت به مردم صورت گرفت به دلیل مدیریت و همراهی امام جمعه با ادارات و نهادها داشت و از این بابت خداوند بزرگ را شکر گزاریم.

  یوسف‌پور خاطرنشان کرد: تمام تلاش دولت مردان حل مشکلات کشور و ایجاد فضای شور و نشاط و همدلی بین آحاد مردم بود و امیدواریم در شهرستان محمودآباد با هدایت‌های داهیانه امام جمعه همچون گذشته شاهد حضور مسؤولان و مردم برای تحقق منویات رهبری در پیشرفت و عدالت جامعه باشبم.

  این مسؤول به بدعهدی‌های آمریکا در موضوع برجام اشاره کرد و بیان داشت: برجام در هرصورت به نفع کشور است چرا که با بدعهدی آمریکا در این موضوع، یکبار دیگر حقانیت ملت بزرگ ایران ثابت شد و دنیا بداخلاقی آمریکایی‌ها را دید و قطعا دولت مردان و کارگزاران نظام در مقابل این کار تمهدیدات ارزنده‌ای را در نظر می‌گیرند.

   

  برچسب ها :

  نظرات