آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ , Friday 27 November 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84367
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  رئیس هیأت کاراته محمودآباد گفت:

  کاراته مملو از استعداد ورزشی اما به دور از حمایت

  رئیس هیأت کاراته محمودآباد گفت: همه برنامه‌ها در تمامی سطوح ورزش شهرستان به گونه‌ای نظم یافته است تا با پرهیز از حواشی و توجه ویژه به اصل اساسی اخلاق و رعایت ادب و احترام در ورزش، به سمت تحقق اهداف برنامه‌ریزی شده حرکت نماییم.

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزشی آوای‌شمال، هفته‌ای نیست از موفقیت کاراته کاهای آقایان و بانوان محمودآباد خبری به گوش ما نرسد. در پی کسب این موفقیت‌ها سراغ شخص اول کاراته شهرستان رفتیم.
  حسین حیدری رئیس هیأت کاراته محمودآباد که سال‌هاست در این زمینه فعالیت می‌کند و از شاخص‌ترین افراد کاراته کشور و مازندران به شمار می‌رود.
  وی دراین باره می‌گوید: هیأت کاراته محمودآباد با جدیت به دنبال رشد و پیشرفت بیش از پیش این رشته ورزشی نسبت به گذشته است و برای این منظور علاوه بر حضور مقتدر در میدان‌های مختلف داخلی و برون مرزی، برگزاری رقابت‌هایی بسیار مطلوب در سطح استان نیز مد‌نظر هیأت خواهد بود.
   حیدری یادآور شد:‌ فعالیت باشگاه‌های مختلف کاراته در شهرستان در زمینه تربیت و پرورش نوجوانان و جوانان مستعد شهرستانی علاقمند به این رشته موجب شده است تا هیأت در مقابل خواست جامعه کاراته برای رشد بیشتر این رشته، احساس مسؤولیت بیشتری کند.
   وی تلاش باشگاه‌های فعال کاراته شهرستان محمودآباد در زمینه پرورش نیروهای مستعد این رشته را قابل ستایش دانست و خاطرنشان کرد: کاراته محمودآباد علاوه بر موفقیت‌های متعدد در بخش بانوان در قسمت آقایان نیز از استعداد و توانمندی‌های زیادی در سطح قهرمانی برخوردار است.
    این مسؤول به موفقیت نوجوانان و جوانان در مسابقات بین دوستی ملت‌ها در کرمانشاه در بخش بانوان و آقایان نیز اشاره داشت که نوید‌بخش آینده‌ مناسبی برای کاراته محمودآباد است.
  رئیس هیأت کاراته محمودآباد از موفقیت نوجوان کاراته‌کا در مسابقات انتخابی تیم ملی نیز گفت: ما طبق برنامه پیش می‌رویم و در عین بی‌توجهی و عدم حمایت مسؤولان برنامه‌های خود را پیش برده‌ایم که این واقعا جای تاسف دارد که بهترین عملکرد را داشته‌ای ولی دیده نشوی.
  حسین اصغری از جمله مستعد‌ترین و فنی‌ترین بازیکنانی من است که آینده درخشانی را برایش آرزو می‌کنم و مطمئناً روزهای خوبی در انتظارش است.
  اصغری در مسابقات انتخاب تیم ملی با وجود فشردگی رقابت‌ها و مصدویت، در هفت مبارزه پیاپی جانانه مبارزه کرد و پیروز شد و با اقتدار قهرمان شد.
  حیدری اظهار امیداوری کرد: با دعای خیر همه همشهریان، اصغری با درخشش در اردوهای تیم ملی جواز حضور در رقابت‌های نوجوانان جهان در اسپانیا را بدست آورد.

  برچسب ها :

  نظرات