آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ , Monday 27 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84318
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  جولان طوفان شن در شمال سیستان و بلوچستان/ فرمانداری ها همچنان در سکوت

  این روزها که سیستان در وضعیت اسفباری به سر می برد و طوفان های سهمگین شن نیز بر سر سیستانیان می بارد، مدیران امر طبق عادت در سکوت به سر می برند و هیچگونه اقدامی برای مردم محروم و طوفان زده شهرهای شمالی استان انجام نداده اند.

  آوای شمال/ به نقل از  ندای هیرمند؛ طوفان در شمال استان سیستان و بلوچستان در حالی این روزها یکه تازی می کند که مدیران امر طبق عادت در سکوت به سر می برند و هیچگونه اقدامی برای مردم محروم و طوفان زده شهرهای شمالی استان انجام نداده اند.

  این روزها سیستان در وضعیت اسف باری به سر می برد، طوفان های سهمگین شن از سویی بر سر سیستانیان می بارد و سگ های ولگرد از سوی دیگر پاچه مردم را می گیرند، اعتراضات نسبت به مسئولین کار ساز نیست و اعتراض کننده متهم به سیاه نمایی از سویی دولتی ها می شود.

  دولت تدبیر و امید علی رغم اینکه در بدو آغاز به کار خود گفته بود که با آغوش باز از منتقدان پذیرایی خواهد کرد، اما این به شدت به دنبال بستن دهان منتقدان است، در حالی که اکثر رسانه های سیستان مطالبه گر هستند اما این دولتی ها هستند که اعتراضات آن ها را به سیاه نمایی متهم کرده تا از زیر باز مسئولیت در بروند.

  طوفان های شن در حالی که این روزها بر سر مردم محروم سیستان فرود می آید که هیچگونه عکس العملی از سوی فرمانداری های کل سیستان جهت تدبیر برای رفع معضل ریزگرد ها صورت نگرفته است.

  علی ملاشاهی کارشناس هواشناسی استان و سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه در نواحی مرکزی استان در بعد از ظهرها وزش باد متوسط داریم، افزود: از امروز تا روز یکشنبه هفته آینده در شمال استان سیستان و بلوچستان وزش باد متوسط تا نسبتا شدید در ساعات اولیه روز سبب خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی می شود.

  وی با اشاره به اینکه گرمای هوا تا اواسط هفته آینده در استان تداوم دارد، افزود: در پی این افزایش دما و با توجه به پیش‌بینی افزایش مصرف آب و برق در روزهای آینده، توصیه می‌شود در تامین و مصرف بهینه آنها در سطح استان تمهیدات لازم به کار گرفته شود.

  کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: امروز در برخی ارتفاعات جنوب و جنوب شرق استان در بعد از ظهر افزایش ابر و احتمال رگبار خفیف و پراکنده باران گاهی رعد و برق دور از انتظار نیست.

  برچسب ها :

  نظرات