آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 12 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84208
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  پسر جوانی در نزاع دو گروه پنج و چهار نفره در خیابان دلاوران از ناحیه گردن مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفت و جان باخت.

  قتل پسر جوان در نزاع ۹ نفره خیابان دلاوران

  آوای شمال/ساعت ۰۲:۲۰ بامداد روز گذشته (ششم مرداد ماه جاری) مأموران کلانتری ۱۳۶ فرجام در تماس با بازپرس ویژه قتل پایتخت خبر قتل پسر جوانی را اعلام کردند. بنابر اظهارات مأموران مقتول بر اثر نزاع بین دو گروه چهار و پنج نفره افغانستانی در خیابان دلاوران، تقاطع خیابان تکاوران مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان […]

  آوای شمال/ساعت ۰۲:۲۰ بامداد روز گذشته (ششم مرداد ماه جاری) مأموران کلانتری ۱۳۶ فرجام در تماس با بازپرس ویژه قتل پایتخت خبر قتل پسر جوانی را اعلام کردند.

  بنابر اظهارات مأموران مقتول بر اثر نزاع بین دو گروه چهار و پنج نفره افغانستانی در خیابان دلاوران، تقاطع خیابان تکاوران مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان الغدیر جان خودش را از دست داده بود همچنین دو پسر افغانستانی که در این نزاع حضور داشتند، بازداشت شدند.

  دو متهم این پرونده که پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده بودند منکر هرگونه دخالت در قتل پسر جوان شدند.

  یکی از متهمان در اظهاراتش به بازپرس گقت: حدود ساعت ۱۱:۳۰ شب پنجم مرداد ماه همراه با دو دوست دیگرم از پارک بازمی‌گشتیم، دو تن از دوستانم جلوتر از ما راه ‌می‌رفتند، من و دیگر متهم بازداشت شده پشت سر آنها بودیم که به ناگهان دوستانی که جلوی ما راه می‌رفتند با پنج پسر افغانستانی درگیر شده و در این درگیری یکی از متهمان فراری با چاقو ضربه به گردن مقتول زد، من نیز به دلیل ترس فرار کردم و به مغازه‌ای که کرکره آن نیمه‌باز بود رفتم اما توسط پلیس بازداشت شدم.

  دیگر متهم این پرونده نیز اظهارات دوستش را تأیید کرد و سرانجام هر دو با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شده و برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفتند.

  برچسب ها :

  نظرات