آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84185
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  پست برق نساجی بابکان شهرستان آمل بعد از ظهر امروز دچار آتش‌سوزی شده و این مسئله باعث قطعی حدود 90 درصد برق این شهر شد.

  جزئیات آتش‌سوزی پست برق بابکان آمل/ برق ۹۰ درصد آملی‌ها قطع شد

  آوای شمال/پست برق نساجی بابکان شهرستان آمل بعد از ظهر امروز دچار آتش‌سوزی شد. گرمای بیش از اندازه هوای این روزها در مازندران باعث کلافگی مردم شده و افزایش دمای هوا در آمل تبعاتی را به همراه داشت. فرماندار ویژه شهرستان آمل پس از قطعی برق و بروز حادثه در پست برق بابکان، اظهار کرد: […]

  آوای شمال/پست برق نساجی بابکان شهرستان آمل بعد از ظهر امروز دچار آتش‌سوزی شد.

  گرمای بیش از اندازه هوای این روزها در مازندران باعث کلافگی مردم شده و افزایش دمای هوا در آمل تبعاتی را به همراه داشت.

  فرماندار ویژه شهرستان آمل پس از قطعی برق و بروز حادثه در پست برق بابکان، اظهار کرد: هم‌اکنون همه عوامل فنی و امدادی در این شهرستان مشغول برطرف کردن مشکلات فعطی برق هستند.

  سید جعفر رسولی افزود: پست برق بابکان هم‌اکنون در حال تعمیر است هر چند این مهم باعث شده تا برق حدود ۹۰ درصد مردم این شهرستان قطع شود.

  به گزارش فارس، پست برق ۶۳٫۲۰ کیلوواتی بابکان آمل از مراکز مهم تأمین برق بوده که به واسطه آتش‌سوزی آن برق مناطق زیادی از شهرستان در گرمای هوا قطع شده است.

  رئیس اداره برق آمل هم در حاشیه بروز این اتفاق، گفت: آتش‌سوزی در پست برق بابکان قطعی برق بیش از ۹۰ درصد مشترکان را به همراه داشت.

  گرائیلی بیان کرد: عوامل اداره برق آمل در حال برطرف کردن مشکلات موجود هستند تا هر چه زودتر مردم از نعمت برق برخوردار شوند.

  جمشید نیک‌زاد رئیس جمعیت هلال احمر آمل هم از آماده‌باش تیم امدادی برای خدمت‌رسانی در مواقع بحرانی خبر داد و گفت: امدادگران آملی آماده ارائه خدمات به مردم و کمک به عوامل توزیع برق هستند.

  مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی آمل هم در حاشیه آتش‌سوزی در پست برق بابکان، بیان کرد: سه دستگاه خودروی آتش‌نشانی برای مهار آتش راهی محل حادثه شدند.

  حسین نذیری اظهار کرد: بلافاصله پس از بروز حادثه به محل آتش‌سوزی اعزام شدیم و آتش‌ در این پست برق مهار شده است.

  به گزارش فارس، فرماندار ویژه آمل به همراه امام جمعه این شهرستان با حضور در محل آتش‌سوزی پست برق بابکان این شهرستان از نزدیک بر روند فعالیت عوامل امدادی و کارشناسان برق نظارت دارند تا هر چه زودتر با هماهنگی لازم در امور تعمیر سرعت داده شده و با اتصال شبکه برق شاهد قطعی در این شهرستان نباشیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات