آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ , Monday 20 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84162
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مرداد, ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۸
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  جنگنده‌های متجاوز سعودی بامداد امروز، 9 بار مناطق مختلف یمن را بمباران کردند.

  حملات هوایی شدید ائتلاف سعودی به یمن

  آوای شمال/جنگنده های متجاوز سعودی بامداد امروز (جمعه) مناطق مختلف یمن را بمباران کردند . یک منبع نظامی در صنعا اعلام کرد هواپیماهای جنگی نیروهای به اصطلاح ائتلاف عربی تحت فرماندهی عربستان در ساعات اولیه امروز دست کم ۹ بار مناطق مختلف یمن را بمباران کردند. بر اساس این گزارش، جنگنده های ائتلاف عربی بامداد […]

  آوای شمال/جنگنده های متجاوز سعودی بامداد امروز (جمعه) مناطق مختلف یمن را بمباران کردند .

  یک منبع نظامی در صنعا اعلام کرد هواپیماهای جنگی نیروهای به اصطلاح ائتلاف عربی تحت فرماندهی عربستان در ساعات اولیه امروز دست کم ۹ بار مناطق مختلف یمن را بمباران کردند.

  بر اساس این گزارش، جنگنده های ائتلاف عربی بامداد امروز جبل عطان محل استقرار یگان موشکی، ساختمان امنیت ملی در منطقه صرف، مدرسه گارد ریاست جمهوری در صنعا ، جبل جربان درمنطقه سنحان در جنوب صنعا، پایگاه دفاع هوایی در منطقه خشم البکره در شمال صنعا و مجتمع صنایع نظامی ۲۲ مه در محله الحصبه را بمباران کردند.

  در پی حملات هوایی عربستان و متحدان عر‌ب آن چند انفجار مهیب شنیده شد و پرواز جنگنده ها در آسمان یمن همچنان ادامه دارد.

  حملات هوایی شدید بامداد امروز جنگنده های ائتلاف عربی به یمن تنها چند ساعت پس از حمله موشکی نیروهای انصارالله به پایگاه هوایی ملک فهد در شهر طائف عربستان صورت گرفت.

  حملات هوایی عربستان و برخی از متحدان عرب این رژیم به یمن از مارس سال ۲۰۱۵ و در حمایت دولت مستعفی و فراری این کشور و برای مقابله با نیروهای انصار الله و نظامیان وابسته به علی عبد الله صالح، رئیس جمهور پیشین، یمن آغاز شده است.

  برچسب ها :

  نظرات