آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 12 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84158
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مرداد, ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  مایه تاسف است که در داخل نظام و کشور برای آمریکا و استکبار جهانی در حوزه تحریم‌ها ریل‌گذاری می‌شود و این در حالی است که بعضی از آقایان می‌گویند پس از امضا برجام تحریم‌ها افزایش پیدا نکرده است.

  ریل‌گذاری تحریم‌ها در داخل کشور برای آمریکا و استکبار جهانی انجام می‌شود

  آوای شمال/آیت الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد مقدس در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: نخستین ویژگی شیطان رجیم براساس آیات قرآن استکبار است قرآن کریم علت امتناع شیطان از سجده در برابر انسان را با وجود فرمان الهی همین استکبار قلمداد می‌کند. نماینده […]

  آوای شمال/آیت الله سیداحمد علم‌الهدی ظهر نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد مقدس در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: نخستین ویژگی شیطان رجیم براساس آیات قرآن استکبار است قرآن کریم علت امتناع شیطان از سجده در برابر انسان را با وجود فرمان الهی همین استکبار قلمداد می‌کند.

  نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی بیان کرد: امتناع از فرمان خداوند متعال در کنار استکبار و کفر شیطان قرار می‌گیرد؛ در واقع استکبار زمینه ساز و علتی برای کفر محسوب می‌شود و کفر و استکبار در یک ردیف قرار گرفته می‌شوند.

  علم الهدی با اشاره به اینکه انسان مستکبر نیز انسانی کافر است تصریح کرد: سیاست استکباری نیز به همین منوال، سیاست کفر و کفار محسوب می‌شود و جامعه مستکبر را نیز باید جامعه کافر قلمداد کرد و به همین نسبت تبعیت از مستکبران نیز پیاده‌سازی کفر محسوب می‌شود.

  وی در ادامه با اشاره به ویژه برنامه‌های دهه کرامت بیان کرد: برگزاری برنامه‌های دهه کرامت در سراسر کشور به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.

  نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی تصریح کرد: شرکت در حج جز برترین عبادات محسوب می‌شود، در حج امسال شاهد نمایش یک جهاد عظیم خواهیم بود. دشمن در تلاش است جریان حکومتی خود را در کشورهای اسلامی و بین جوانان تثبیت کند.

  علم الهدی خاطرنشان کرد: مایه تاسف است که در داخل نظام و کشور برای آمریکا و استکبار جهانی در حوزه تحریم‌ها ریل‌گذاری می‌شود و این در حالی است که بعضی از آقایان می‌گویند پس از امضا برجام تحریم‌ها افزایش پیدا نکرده است.

  وی تصریح کرد: هم‌اکنون شاهد هستیم با ورود اجناس خارجی به خصوص از ترکیه روز به روز به تعداد بیکاران جوانان ایرانی افزوده می‌شود.

  علم الهدی با انتقاد از عملکرد مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه نمایندگان مجلس نیز در این حوزه اقدامات خوبی انجام ندادند، مردم به آنها رای دادند که از حقوقشان دفاع کنند اما امروز شاهد هستیم با تشکیل برخی کمیسیون‌ها تنها ۲ نفر کار را در دست گرفته و مابقی حق اظهار نظر ندارند. باید فضایی ساخته شود که این نماینده غیرتمند مجلس نتواند یک تذکر فرهنگی و یا اقتصادی بدهد؟ این مشکلاتی است که در جامعه ما ایجاد شده است.

  وی ادامه داد: اینکه مجلس را طوری پیاده‌سازی و برنامه‌ریزی کنیم که هیچ نماینده‌ای از مردم نتواند حرف بزند و با فراکسیون بازی و کمیسیون بازی تعدادی کار را در دست بگیرند صحیح نیست. دشمن بیشتر می‌تواند از این طریق بر ما مسلط شود.

  خطیب جمعه مشهد مقدس گفت: ما از دشمنی دشمن وحشت نداریم بلکه از این ریل گذاری که برای دشمنی دشمن انجام می‌شود وحشت داریم. صاحب این انقلاب و نظام شما مردم هستید، از ابتدای امضای برجام یک مسئول اقتصادی بگوید چند دلار پول از خارج آمده است؟ یا کالای خارجی وارد می‌شود و یا پروژه‌هایی اجرا می‌شود که فناوران داخلی ما برای اجرای این پروژه‌ها به مراتب ارجح هستند.

  وی افزود: عرایض بنده در مقام برخورد و نهی نیست، اینها قابلیت‌هایی است که اگر من خطیب جمعه نگویم فردا خواهید گفت چرا عنوان نشده است؟ برخی می‌گویند با مسئولان صحبت کنید و چرا اینها را در تریبون نماز جمعه می‌گوئید و بحث ما این است که صحبت ما در مورد انقلاب و مردم است و شما صاحب این انقلاب هستید.

  برچسب ها :

  نظرات