آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ , Friday 17 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84134
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مرداد, ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  نیروهای تیپ ۳۳ المهدی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به‌نمایندگی از کشورمان در مسابقات رشته هوابرد از سری مسابقات نظامی ۲۰۱۷ حضور یافته‌اند، در دور اول از این رقابت‌ها خوش درخشیدند.

  تصاویر/ درخشش تیم هوابرد سپاه در دور اول از مسابقات نظامی ۲۰۱۷

  اوای شمال/نیروهای تیپ نیروی مخصوص ۳۳ المهدی(عج) ــ جهرم از نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در رقابت‌های داخلی موفق شده بودند رتبه نخست را میان سایر تیم‌های هوابرد شرکت کننده از ارتش و سپاه کسب کنند، در روزهای اخیر به کشور چین اعزام شده و هم‌اکنون در حال رقابت با رقبای قدرتمند خود در […]

  اوای شمال/نیروهای تیپ نیروی مخصوص ۳۳ المهدی(عج) ــ جهرم از نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در رقابت‌های داخلی موفق شده بودند رتبه نخست را میان سایر تیم‌های هوابرد شرکت کننده از ارتش و سپاه کسب کنند، در روزهای اخیر به کشور چین اعزام شده و هم‌اکنون در حال رقابت با رقبای قدرتمند خود در مسابقات نظامی (ARMY GAMES 2017) هستند.

  طبق برنامه، کشور چین میزبان ۶ رشته از مجموعه رشته‌های مسابقات نظامی ۲۰۱۷ خواهد بود که این رشته‌ها شامل موارد ذیل است.

  ۱ ــ خودروهای رزمی پیاده‌نظام (Suvorov Attack)

  ۲ ــ بخش هوایی (Aviadarts)

  ۳ ــ ش.م.ر. (Safe Environment)

  ۴ ــ پدافند (Clear Sky)

  ۵ ــ هوابرد (Airborne platoon)

  ۶ ــ تعمیرات و پشتیبانی توپخانه (Gunsmith Master)

  هوابرد یکی از رشته‌های مهم این سری از مسابقات است که شامل چندین مرحله از جمله چتربازی و سقوط آزاد، تیراندازی و . . . است.

  برهمین اساس، مرحله نخست از رقابت‌های هوابرد از این سری مسابقات برگزار شد و تیم ۳نفره چتربازی ــ سقوط آزاد تیپ نیروی مخصوص ۳۳ المهدی(عج) که به‌نمایندگی از نیروهای مسلح کشورمان در این مسابقات حضور یافته است، موفق شد که در این دور از رقابت‌ها مقام سوم را کسب کند.

  تیم‌های چین و مراکش در این دور از مسابقات، رتبه‌های اول و دوم را کسب کرده و تیم‌های آفریقای جنوبی، قزاقستان و روسیه نیز رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص دادند.

  نکته قابل توجه در این بخش از رشته هوابرد این است که تیم‌های قزاقستان و روسیه جزو مدعیان اصلی بودند اما نتوانستند رتبه خوبی به دست آورند.

  در ذیل، تصاویری از آماده‌سازی و پرش چتربازان کشورمان را مشاهده کنید:

  برچسب ها :

  نظرات