آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ , Tuesday 10 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84133
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مرداد, ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۵
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  ثروت جف بزوس مالک آمازون با رسیدن به ۹۰میلیارد و ۹۰۰میلیون دلار، ۲۰۰میلیون دلار بیشتر از بیل گیتس شد و عنوان ثروتمندترین مرد جهان را به خود اختصاص داد.

  پایان امپراطوری “بیل‎گیتس”/”جف‎بزوس” ثروتمندترین مرد جهان شد

  آوای شمال/«جف بزوس» مالک فروشگاه اینترنتی آمازون با مجموع ثروت خالص ۹۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار، عنوان ثروتمندترین مرد جهان را به خود اختصاص داد و به امپراطوری «بیل گیتس» پایان داد. در همین حال «بیل گیتس» مالک مایکروسافت از سال ۲۰۱۳ میلادی عنوان ثروتمندترین مرد جهان را از آن خود کرده بود و […]

  آوای شمال/«جف بزوس» مالک فروشگاه اینترنتی آمازون با مجموع ثروت خالص ۹۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار، عنوان ثروتمندترین مرد جهان را به خود اختصاص داد و به امپراطوری «بیل گیتس» پایان داد.

  در همین حال «بیل گیتس» مالک مایکروسافت از سال ۲۰۱۳ میلادی عنوان ثروتمندترین مرد جهان را از آن خود کرده بود و اکنون با ۹۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار در جایگاه دوم قرار گرفته است.

  همچنین  «مارک زاکربرگ» مالک فیس‌بوک با بیش از ۸۲ میلیارد دلار ثروت خالص در جایگاه سوم و “وارن بوفیت” تاجر سرشناس ۸۶ساله با دارایی ۷۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار در رتبه چهارم قرار دارد.

  بر همین اساس، هر سهام آمازون با ۱٫۳ درصد افزایش به ۱,۰۶۵٫۹۲ دلار رسیده که از جمله دلایل افزایش ثروت مالک این فروشگاه اینترنتی شده است؛ ضمن اینکه برآورد می‌شود سود سهام آمازون در سه ماه دوم سال جاری میلادی با احتساب میانگین هر سهام ۱٫۴۲ دلار، به ۳۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار برسد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۲۲ درصد روند صعودی به خود گرفته است.

  بر پایه این گزارش، «آمازون کلود» یا همان «خدمات وب آمازون»، سریع‌ترین رشد را داشته است و یک کسب‌وکار پُرسود برای مجموعه آمازون محسوب می‌شود و در حدود ۱۰ درصد درآمد این شرکت اینترنتی را تشکیل می‌دهد.

  انتهای پیام/*

  برچسب ها :

  نظرات