آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , Monday 9 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84110
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  خطیب جمعه محمودآباد:

  مسؤولان کشور به اقدام تحریمی آمریکا پاسخ درس آموز دهند/ سپاه پاسداران سپر بلای نظام است

  خطیب جمعه محمودآباد با اشاره به تحریم های جدید آمریکا بر علیه کشورمان گفت: مسؤولان نظام باید پاسخ و اقدام درس آموزی در مقابل این دشمنی های تاریخی داشته باشند.

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داود موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اظهارکرد: در ادامه توطئه‌ها و خط و نشان کشیدن‌های نظام استکباری آمریکا بر علیه انقلاب اسلامی و عمق پیداکردن دشمنی‌ها برعلیه کشورمان در زنجیره خباثت‌ها، تحریم‌های جدیدی بر علیه کشورمان وضع گردید.

  وی افزود: قانون تحریم همه جانبه و جامعی را با آرای قاطع برعلیه کشورمان و در کنار آن روسیه و کره شمالی به تصویب رسانده که در این مصوبات ساختارهای قدرت کشورمان را نشانه رفته و اختیارات ویژه‌ای را به رئیس جمهور آمریکا برای تصمیمات خاص دادند که همه و همه نشان از بدعهدی و کینه‌توزی آمریکایی‌ها بوده است.

  موسوی خاطرنشان کرد: مسؤولان کشور در حوزه‌های تصمیم‌گیری باید با هوشیاری نسبت به این توطئه‌ها پاسخ مناسب داده و با ایجاد اجماع برعلیه آمریکا‌یی‌ها و خصوصا تیم جدید حاکم بر کاخ سفید و کنگره و مجلس نمایندگان با اقدامات قاطع و دقیق پاسخ داده شود.

  وی در ادامه بیان کرد: اگر زهر این نوع تصمیمات در عرصه‌های گوناگون به آمریکایی‌ها نشان داده نشود قطعا این قلدری در حوزه‌های دیگر استمرار یافته و این با اهداف انقلاب و عمق استراتژیک انقلاب اسلامی در منطقه و جهان سازگار نمی‌باشد و در دنیای سیاست توام با زور و تزویر و حقه‌بازی و چند چهره‌گی باید عزم ملی را برعلیه آنها و هم‌پیمانان‌شان استوار کرد.

  امام جمعه محمودآباد درباره تحولات منطقه عرسال لبنان گفت: پس از تکمیل عملیات فراگیر کشورهای حوزه مقاومت بر علیه تروریست‌های تکفیری و داعشی در عراق و سوریه و تهاجم همه جانبه به کانون‌های سرزمینی آنها خصوصا در شهرهای مهم کشورهای درگیر و وجود نقاط اتکاء سرزمینی برای پناه بردن باقی‌مانده تروریست‌ها به سمت لبنان سرازیر شدند.

  وی افزود: اخیرا جنبش مقاومتی حزب‌الله لبنان با برنامه‌ریزی دقیق و گسترده قله به قله و دشت به دشت بیش از ۹۰ درصد از مناطق مورد اشغال توسط تکفیری‌های جبهه‌النصره که برای تجدید قوا و ترمیم و سازماندهی به لبنان آمده بودند در منطقه عرسال آزاد کردند و سهمگین‌ترین ضربات را به ساختار تروریست‌ها وارد کردند.

  این مسوول درباره بازتاب این حرکات عنوان کرد: ضربات کاری حزب‌الله به تروریست‌ها صدای آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها را هم درآورده و ادامه این شاهکار مهم نظامی برای قلع و قمع تروریست‌ها در شهر قلمون در برنامه قرار داشته و حزب‌الله با مدیریت تحولات در لبنان به عامل ثبات و پشت گرمی مردم این کشور تبدیل شده است.

  موسوی تصریح کرد: این حرکت حزب‌الله علاوه بر دلگرمی مردم لبنان با قومیت‌ها و ادیان مختلف،برای عراق و سوریه نیز پشتوانه محکمی برای طراحی‌های دقیق سازماندهی و عملیاتی در مقابله با مزدوران غربی، عربی،صهیونیستی محسوب که قطعا در روزهای آینده در کشورهای درگیر منطقه باید شاهد تحولات خاصی باشیم.

  امام جمعه محمودآباد تاکیدکرد: مراقبت از شیطنت‌های محور ائتلاف آمریکایی در منطقه توسط دولت‌های درگیر و جنبش‌های مقاومتی منطقه ضروری بوده و پیوند این تحولات برجنایات صهیونیست‌ها در قدس اشغالی و مسجد الاقصی بسیار حائز اهمیت بوده و جهان اسلام و کشورهای متعهد به آرمان فلسظین باید با نگاه همه جانبه به حمایت از فلسطینی‌ها شتاب دهند.

  وی ادامه داد: هرگونه سهل انگاری و کم توجهی به اولین قبله‌گاه مسلمانان می‌تواند خسارات جبران ناپذیری به آرمان اسلامی وارد سازد و جنایات رژیم صهیونیستی بی مهابا ادامه پیدا کرده و در دنیای بی درد و مدعیان بی عاطفه حقوق بشر و انسان‌ها و کشورهای مدعی صلح و دموکراسی یک ملت با دست خالی در یک زندان بزرگ مشغول مبارزه هست.

  موسوی درباره نقش مردم ایران بیان کرد: ملت فلسطین تنها به عنایت خداوند متعال و اراده فرزندان‌شان دل بسته و در این بین نقش ملت بزرگ و انقلابی ایران و کشورها و جنبش‌های مقاومتی در منطقه در مهار جنایات صهیونیست‌ها و خنثی کردن دامنه توطئه‌ها در دست‌اندازی به اماکن مقدس فلسطینی‌ها دارای تاثیر‌گذاری جدی و مهار کننده خواهد بود.

  امام جمعه محمودآباد درباره دیدار رئیس جمهور با فرماندهان سپاه و بسیج اظهارکرد: دیدار فرماندهان ارشد سپاه که سپر بلای امت و نظام اسلامی هستند با رئیس جمهور در فضایی بسیار دوستانه و سخنان رئیس جمهور و فرماندهان سپاه نشان از همراهی همه قوا در حمایت از بسیج و سپاه بوده است.

  موسوی در پایان گفت: دولت و ملت و سپاه و بسیج در کنار یکدیگر و با وحدت می‌توانند بر مشکلات جاری فائق آیند و این دیدار آب پاکی را بردست بدخواهان نظام که خواستار جدایی و شکاف بین سپاه با دولت بودند ریخته و بهانه را از دشمنان گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات