آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 14 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 84004
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۶
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  مدیرکل گمرک استان همدان از راه‌اندازی گمرک در ایستگاه راه‌آهن همدان-تهران خبر داد.

  راه آهن همدان-تهران صاحب گمرک می‌شود

  آوای شمال/مجوز تاسیس گمرک راه‌آهن توسط گمرک ایران صادر شده و بزودی در صورت لزوم در محل ایستگاه فعلی گمرک مستقر می‌شود. وی با اشاره به اینکه تلاش برای تسهیل در امور گمرکی صادرکنندگان و تجار در دستور کار گمرک استان همدان قرار دارد، گفت: خوشبختانه تعداد صادرکنندگان از گمرک استان همدان نسبت به سال‌های […]

  آوای شمال/مجوز تاسیس گمرک راه‌آهن توسط گمرک ایران صادر شده و بزودی در صورت لزوم در محل ایستگاه فعلی گمرک مستقر می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه تلاش برای تسهیل در امور گمرکی صادرکنندگان و تجار در دستور کار گمرک استان همدان قرار دارد، گفت: خوشبختانه تعداد صادرکنندگان از گمرک استان همدان نسبت به سال‌های قبل افزایش چشمگیری داشته ولی هنوز رضایت‌بخش نیست.

  خشوعی درباره بازدید نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس از گمرک همدان نیز بیان کرد: بازدید از روند ترخیص کالا در گمرک همدان توسط نماینده مردم در مجلس مثبت ارزیابی شد ولی گمرک همدان تلاش لازم را برای ارتقا این وضعیت در دستور کار دارد.

  وی با اشاره به نتایج مثبت راه‌اندازی و اجرای سامانه جامع امور گمرکی طی دو سال گذشته عنوان کرد: در روند بازدید نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس برخی از تجار همدان هم حضور داشتند و از نزدیک نسبت به رضایت حداکثری خود در خصوص ترخیص سریع و بدون وقفه از گمرک و حمایت گمرک ازتولید استان را اطلاع دادند.

  مدیرکل گمرک استان همدان تصریح کرد: متاسفانه برخی مشکلات در بخش‌های دیگر در زمینه صادرات وجود دارد که باید رفع شود تا بتوان به توسعه صادرات غیرنفتی در استان همدان دست پیدا کرد.

  وی اظهار داشت: انتظار می‌رود تا سایر نهادهای موثر در امر صادرات از جمله سازمان صنعت و معدن، امور مالیاتی و تامین اجتماعی روند صادرات توسط تجار بومی استان همدان را تسهیل کنند تا زنجیره صادرات به صورت هماهنگ عمل کند.

  خشوعی با اعلام اینکه سال گذشته ۱۳۲ میلیون دلار کالا از گمرک همدان به سایر کشورها صادر شد، تصریح کرد: این میزان صادرات نسبت به مدت مشابه سال ۹۴ افزایش داشته است که امیدواریم این میزان برای امسال نیز افزایش داشته باشد.

  برچسب ها :

  نظرات