آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , Saturday 15 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83998
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  دبیرکل حزب‌الله لبنان از شهروندان فلسطینی که از قدس دفاع کردند و در این راه پیروز شدند، قدردانی کرد.

  نبرد در جرود را مشترکاً با ارتش سوریه انجام دادیم

  آوای شمال/سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در آغاز سخنان خود از شهروندان فلسطینی که از قدس دفاع کردند و در این راه پیروز شدند، قدردانی کرد. وی همچنین از عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن که بر حمایت ملت یمن از مقاومت در لبنان و فلسطین تأکید کرد، قدردانی کرد. نصرالله همچنین راهپیمایی مردم یمن در […]

  آوای شمال/سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در آغاز سخنان خود از شهروندان فلسطینی که از قدس دفاع کردند و در این راه پیروز شدند، قدردانی کرد.

  وی همچنین از عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن که بر حمایت ملت یمن از مقاومت در لبنان و فلسطین تأکید کرد، قدردانی کرد.

  نصرالله همچنین راهپیمایی مردم یمن در حمایت از مسجدالاقصی را بزرگترین راهپیمایی در کشورهای عربی توصیف کرد.

  دبیرکل حزب‌الله گفت: جواب دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا را نمی‌دهم تا هیئت رسمی دولت لبنان که در این کشور حضور دارد، با شرایط سختی مواجه نشود.

  وی هدف از نبرد عرسال را بیرون راندن تروریست‌ها از ارتفاعات فلیطه و ارتفاعات عرسال دانست.

  نصرالله با بیان اینکه “ما تصمیم نبرد علیه تروریست‌ها را گرفتیم نه ایران و سوریه”، افزود: زمان نبرد عرسال هیچ ارتباطی به تحولات منطقه یا کشورهای عربی ندارد.

  دبیرکل حزب‌الله لبنان ادامه داد: منطقه‌ای که نبرد علیه تروریست‌ها در آن جریان دارد، ۱۰۰ کیلومترمربع مساحت دارد و کوه‌هایی در آن است که ارتفاع آن به ۲۵۰۰ متر می‌رسد.

  وی گفت: می‌توانیم بگوییم که ما در آستانه پیروزی نظامی و میدانی بسیار بزرگی هستیم که طی ۴۸ ساعت محقق شد. نبرد در جرود فلیطه را به‌طور مشترک با ارتش سوریه انجام دادیم و دوشادوش یکدیگر جنگیدیم.

  سیدحسن نصرالله ادامه داد: حزب‌الله چیزی جز خیر و امنیت برای عرسال و اهالی آن نمی‌خواهد و بعد از اتمام این درگیری آماده‌ایم تمام زمین‌ها و جرود را به ارتش لبنان بازگردانیم.

  برچسب ها :

  نظرات