آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , Monday 9 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83988
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام کار اطلاعاتی گسترده، قاتل فراری که پس از ارتکاب قتل در شهرستان فهرج کرمان به شهرستان زاهدان متواری شده بود را شناسایی و دستگیر کردند.

  قاتل فراری فهرج در زاهدان دستگیر شد

  آوای شمال/در پی وصول خبری مبنی بر مخفی شدن قاتل فراری که در دهم بهمن ماه سال ۱۳۹۵ در شهرستان فهرج کرمان اقدام به قتل کرده بود، در یکی از محلات شهرستان زاهدان، شناسایی و دستگیری متهم به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان افزود: […]

  آوای شمال/در پی وصول خبری مبنی بر مخفی شدن قاتل فراری که در دهم بهمن ماه سال ۱۳۹۵ در شهرستان فهرج کرمان اقدام به قتل کرده بود، در یکی از محلات شهرستان زاهدان، شناسایی و دستگیری متهم به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

  رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان افزود: کارآگاهان پس از انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات همه جانبه و با اقدامات پلیسی، هویت قاتل فراری را که با نام مستعار در شهرستان زاهدان زندگی می‌کرد، را به دست آورده و مورد شناسایی قرار دادند.

  ملاشاهی ادامه داد: ماموران با هماهنگی مقام قضائی، متهم را در مخفیگاهش در زاهدان دستگیر کرده و در بازجو‌های به عمل آمده متهم به جرم خود اعتراف و علت و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

  رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در پایان ضمن اشاره به اینکه متهم پس ازتشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: همکاری و همراهی شهروندان با پلیس در به دست آمدن موفقیت در ماموریت‌های مختلف پلیس تاثیرگذار است و بدون شک بخش مهمی از توفیقات پلیس مرهون همکاری مردم با پلیس بوده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات