آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 15 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83983
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  رئیس جمعیت هلال احمر بابلسر گفت: پدر و پسر مشهدی در دریای بابلسر غرق شدند.

  پدر و پسر مشهدی در دریای بابلسر غرق شدند

  آوای شمال/ساعت ۱۴/۳۰ دقیقه ظهر امروز در نقطه ممنوعه شنا سنگ‌چین بهزیستی بابلسر یک خانواده مشهدی بدون توجه به هشدارهای ناجیان غریق و منجیان هلال احمر وارد دریا شدند. وی با بیان اینکه شنای این خانواده مشهدی در منطقه نصب تابلو شنا ممنوع گزارش شد، افزود: با توجه به مواج بودن دریا که حتی بارها […]

  آوای شمال/ساعت ۱۴/۳۰ دقیقه ظهر امروز در نقطه ممنوعه شنا سنگ‌چین بهزیستی بابلسر یک خانواده مشهدی بدون توجه به هشدارهای ناجیان غریق و منجیان هلال احمر وارد دریا شدند.

  وی با بیان اینکه شنای این خانواده مشهدی در منطقه نصب تابلو شنا ممنوع گزارش شد، افزود: با توجه به مواج بودن دریا که حتی بارها از طریق رسانه‌های مختلف اطلاع‌رسانی شد که مسافران به شنا نروند اما توجهی به این امر از سوی این پدر و پسر نشد و فرزند خانواده که ۱۸ ساله بود به مرحله شکافنده دریا وارد شده و غرق می‌شود.

  رئیس کمیته پیشگیری و کاهش غریق دریا در بابلسر تصریح کرد: به گفته خانواده غریق پدر خانواده که خود دچار مشکل قلبی بود در حین غرق شدن دچار ایست قلبی می‌شود که توسط ناجیان و نجات‌گران هلال احمر تحویل اورژانس می‌شود اما متاسفانه عملیات احیای قلبی جواب نمی‌دهد و پدر خانواده فوت می‌کند.

  روستایی در پایان گفت: در حال حاضر عملیات جست‌وجو برای کشف جنازه پسر توسط ناجیان غریق، تیم غواصی، جت‌اسکی و نجات‌گران هلال احمر ادامه دارد.

  به گزارش فارس، از ابتدای طرح سالم‌سازی دریا تاکنون ۶ نفر در دریای بابلسر غرق شدند که از این تعداد چهار نفر در خارج از طرح و دو نفر داخل طرح سالم‌سازی دریای بابلسر گزارش شده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات