آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83939
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
 • شما اینجا هستید :اقتصادی > ورزشی
 •   

  حال و هوای این روز‌های ورزش یکی از شهرستان های استان تهران مساعد نیست و اخبار مناسبی از وضعیت ریاست در برخی ادارات تابعه تهران شنیده نمی شود و برخی منابع اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار ما قرار دادند که در حد امکان و با توجه به محدودیتی های قانونی گوشه ای از آن در گزارش ذیل منتشر شده است. استخدام‌های فامیلی در یکی از اداره های ورزش تهران ماجرا از این قرار است که طبق اسناد موجود طی یکسال گذشته، نفراتی در اداره ورزش و جوانان یکی از شهرستان های تابعه استان تهران استخدام شدند و نام آن‌ها در لیست حقوقی قرار گرفته است که اصلا در این اداره حضور فیزیکی ندارند و فقط به خاطر رابطه فامیلی که با مدیریت اداره ورزش و جوانان دارند نامشان در لیست دریافت حقوق قرار گرفته است! یکی از این افراد فردی با نام «ا» است که رابطه نزدیکی با شخص رئیس دارد و به صورت غیر قانونی مبلغ یک میلیون و هشتصد هزار تومان ماهانه به عنوان حقوق و حق بیمه دریافت می‌کند. اما به غیر از این شخص افراد دیگری نیز به صورت غیر قانونی از این اداره حقوق دریافت می‌کنند: «ف» که اقوام نزدیک یکی از معاون‌های اداره ورزش و جوانان این شهرستان است، بدون مجوز در این اداره استخدام شده و حقوق و مزایا دریافت می‌کند. افرادی نظیر «م»، «ق» و «ا» افرادی هستند که در جایی دیگر رابطه استخدامی دارند و به صورت غیرقانونی از اداره ورزش و جوانان این شهرستان حقوق دریافت می‌کنند. اما شاید جالب‌ترین دریافتی را فردی به نام «ق» دارد که به عنوان کارگر پیمانکار در این شهرستان فعالیت می‌کند. او ماهانه حقوق و حق بیمه‌ای معادل یک میلیون و هشتصد هزار تومان به صورت غیرقانونی دریافت می‌کند. سوء استفاده از سالن های عمومی برای سود شخصی شاید بتوان به جرات گفت که بدترین قسمت این پرونده این است که سالن‌های ورزشی این شهرستان که قرار بود طبق ماده ۸۸ به مزایده گذاشته شود، تعدادی از آن‌ها نامشان از لیست خارج شده است و با پرونده سازی درآمد سالن‌ها به حساب افرادی خاص واریز می‌شود. ۲ سالن ورزشی از لیست مزایده خارج شدند و درآمد ماهانه‌ای بالغ بر صدوپنجاه میلیون ریال آن‌ها معلوم نیست به حساب چه شخص یا اشخاصی واریز می‌شود. لیست حقوقی کذایی در یکی از ادارات ورزش تهران با یک حساب سرانگشتی می‌توان فهمید که چیزی حدود چهارمیلیارد ریال پول بیت المال در یک سال گذشته به حساب اشخاصی واریز شده است که وجهه قانونی و حقوقی ندارند. اظهارات فوق طبق اطلاع برخی منابع آگاه در اختیار ما قرار گرفته است که البته در این باره بارها نامه نگاری با مسئولان ورزش را انجام داده اند اما ترتیب اثر داده نشده است لذا مطالب فوق طبق اسناد ارائه شده توسط مدعیان است و این اسناد به همراه فایل صوتی در اختیار باشگاه خبرنگاران می باشد و در صورت نیاز در اختیار مراجع ذیصلاح قرار خواهد گرفت

  رئیس یکی از ادارات ورزشی توابع تهران با توجه به قدرت دستبرد در لیست حقوقی مبلغ کلانی را طی مدت طولانی به حساب چند تن از نزدیکان و فامیل خود واریز می کند.

  آوای شمال/ حال و هوای این روز‌های ورزش یکی از شهرستان های استان تهران مساعد نیست  و اخبار مناسبی از وضعیت ریاست در برخی ادارات تابعه تهران شنیده نمی شود و برخی منابع اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار ما قرار دادند که در حد امکان و با توجه به محدودیتی های قانونی گوشه ای از آن در گزارش ذیل منتشر شده است.

   استخدام‌های فامیلی در یکی از اداره های ورزش تهران

  ماجرا از این قرار است که طبق اسناد موجود طی یکسال گذشته، نفراتی در اداره ورزش و جوانان  یکی از شهرستان های تابعه استان تهران استخدام شدند و نام آن‌ها در لیست حقوقی قرار گرفته است که اصلا در این اداره حضور فیزیکی ندارند و فقط به خاطر رابطه فامیلی که با مدیریت اداره ورزش و جوانان دارند نامشان در لیست دریافت حقوق قرار گرفته است!

  یکی از این افراد فردی با نام «ا» است که رابطه نزدیکی با شخص رئیس دارد و به صورت غیر قانونی مبلغ یک میلیون و هشتصد هزار تومان ماهانه به عنوان حقوق و حق بیمه دریافت می‌کند.

  اما به غیر از این شخص افراد دیگری نیز به صورت غیر قانونی از این اداره حقوق دریافت می‌کنند:

  «ف» که اقوام نزدیک یکی از معاون‌های اداره ورزش و جوانان این شهرستان است، بدون مجوز در این اداره استخدام شده و حقوق و مزایا دریافت می‌کند.

  افرادی نظیر «م»، «ق» و «ا» افرادی هستند که در جایی دیگر رابطه استخدامی دارند و به صورت غیرقانونی از اداره ورزش و جوانان این شهرستان حقوق دریافت می‌کنند.

  اما شاید جالب‌ترین دریافتی را فردی به نام «ق» دارد که به عنوان کارگر پیمانکار در این شهرستان فعالیت می‌کند. او ماهانه حقوق و حق بیمه‌ای معادل یک میلیون و هشتصد هزار تومان به صورت غیرقانونی دریافت می‌کند.

   سوء استفاده از سالن های عمومی برای سود شخصی

  شاید بتوان به جرات گفت که بدترین قسمت این پرونده این است که سالن‌های ورزشی این شهرستان که قرار بود طبق ماده ۸۸ به مزایده گذاشته شود، تعدادی از آن‌ها نامشان از لیست خارج شده است و با پرونده سازی درآمد سالن‌ها به حساب افرادی خاص واریز می‌شود.

  ۲ سالن ورزشی از لیست مزایده خارج شدند و درآمد ماهانه‌ای بالغ بر صدوپنجاه میلیون ریال آن‌ها معلوم نیست به حساب چه شخص یا اشخاصی واریز می‌شود.

   لیست حقوقی کذایی در یکی از ادارات ورزش تهران

  با یک حساب سرانگشتی می‌توان فهمید که چیزی حدود چهارمیلیارد ریال پول بیت المال در یک سال گذشته به حساب اشخاصی واریز شده است که وجهه قانونی و حقوقی ندارند.

  اظهارات فوق طبق اطلاع برخی منابع آگاه در اختیار ما قرار گرفته است  که البته در این باره بارها نامه نگاری با مسئولان ورزش را انجام داده اند اما  ترتیب اثر داده نشده است لذا مطالب فوق طبق اسناد ارائه شده  توسط مدعیان است و این اسناد به همراه فایل صوتی در اختیار باشگاه خبرنگاران می باشد و در صورت نیاز در اختیار مراجع ذیصلاح قرار خواهد گرفت

  برچسب ها :

  نظرات