آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 11 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83835
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سرمربی استقلال تایید کرد که نظر نهایی در مورد وضعیت مجتبی جباری را دکتر نوروزی می‌دهد.

  منصوریان: با چندین هدف جباری را جذب کردیم، نظر نهایی در مورد مصدومیتش را دکتر نوروزی می‌دهد

  آوای شمال/در حاشیه تمرین امروز (سه شنبه) آبی‌های پایتخت درباره آخرین شرایط تیمش پیش از بازی برابر صنعت نفت آبادان گفت: تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و آماده بازی با صنعت نفت آبادان هستیم. این بازی برای ما سخت است چون حریف قدرتمند است و هم اینکه گرمای هوا رقیب دیگر ماست که […]

  آوای شمال/در حاشیه تمرین امروز (سه شنبه) آبی‌های پایتخت درباره آخرین شرایط تیمش پیش از بازی برابر صنعت نفت آبادان گفت: تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و آماده بازی با صنعت نفت آبادان هستیم. این بازی برای ما سخت است چون حریف قدرتمند است و هم اینکه گرمای هوا رقیب دیگر ماست که باید با آن مبارزه کنیم. با این حال از آمادگی خوبی برخورداریم و بسیار امیدوارم که بتوانیم با سه امتیاز از آبادان به تهران باز گردیم.

  وی با اشاره به حضور چند بازیکن جدید در استقلال گفت: اسکلت اصلی تیم را از فصل گذشته حفظ کرده‌ایم و چند بازیکن جوان و با تجربه هم به جمع ما اضافه شده‌اند. الان بازیکنان با تجربه و بزرگی مثل مهدی رحمتی، پژمان منتظری، مجتبی جباری، خسرو حیدری و سرور جپارف را در اختیار داریم که تجربه بالایی دارند و ضمن اینکه هوای جوان ترها را هم دارند، به لحاظ فنی هم می‌توانند در کنار سایر بازیکنان به ما کمک کنند.

  سرمربی استقلال درباره وضعیت مجتبی جباری تصریح کرد: در مورد مجتبی جباری، باید بگویم او را با چندین هدف جذب کرده‌ایم. اول اینکه کمک به وضعیت تهاجمی و مالکیت تیم در بازی ها، دوم کمک به جوان‌ترهای استقلال به عنوان الگویی مناسب وسوم انرژی مثبتی که حضور جباری به سکوهای ما می‌دهد. این اهداف را در پژمان منتظری، خسرو حیدری و مهدی رحمتی هم دنبال می‌کنیم. چون اعتقاد دارم جوان های امروز ما احتیاج به چهار بزرگتر در پست های مختلف دارند. او با ما تمرینات بدنسازی را از ابتدا شروع کرده و در طول تمرینات مصدومیت و یا آسیبی در او ندیدیم. فقط و فقط باید وضعیت بدنی و آمادگی جسمانی او بهبود پیدا کند و از طرفی نظر نهایی را درمورد وضعیت این بازیکن، دکتر امین نوروزی می‌دهد. به عنوان مسئول کادرفنی باید بگویم در تمرینات ما، این بازیکن شرایط خوبی دارد. برخلاف اخباری که از جانب ایفمارک توسط برخی از دوستان علاقمند به ایجاد حاشیه برای استقلال منتشر شد، پس از دیدن مصاحبه خانم دکتر هراتیان متوجه شدم که ایشان خیلی حرفه ای به موضوع نگاه کرده و اصول حرفه‌ای را رعایت کردند ولی بعضی از دوستان به نقل از ایفمارک، اخبار کذبی را منتشر کردند. در مجموع دکتر نوروزی نظر نهایی خود را فردا به ما اعلام می‌کند ولی این را هم بگویم که در بازی‌های دوستانه، جباری تنها نیاز به آمادگی جسمانی بیشتر داشت و در او اثری از آسیب دیدگی ندیدم. بعد از دریافت نظر از دکتر نوروزی طی جلسه‌ای با کلیه اعضای کادرفنی تصمیمی را اتخاذ و با توجه به آنچه به صلاح آینده باشگاه باشد اعلام می‌کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات