آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 15 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83834
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  نجات دختر ۳ساله روستایی از مرگ حتمی توسط سپاه سقز

  آوای شمال/سرهنگ یعقوب صفاری از نجات جان دختر ۳ساله روستایی از مرگ حتمی توسط نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز خبر داد و اظهار داشت: روز دوشنبه (دوم مرداد ماه) نیروهای این سپاه در حال گشت‌زنی در کوه‌های بخش سرشیو حوالی “روستای حاج‌ممدان” بودند که یکی از نیروها متوجه سرخوردن وسیله‌ای از روی تپه‌ای […]

  آوای شمال/سرهنگ یعقوب صفاری از نجات جان دختر ۳ساله روستایی از مرگ حتمی توسط نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز خبر داد و اظهار داشت: روز دوشنبه (دوم مرداد ماه) نیروهای این سپاه در حال گشت‌زنی در کوه‌های بخش سرشیو حوالی “روستای حاج‌ممدان” بودند که یکی از نیروها متوجه سرخوردن وسیله‌ای از روی تپه‌ای به‌سمت پایین می‌شود.

  وی گفت: نیروهای سپاه پس از مشاهده این صحنه به‌سرعت به‌سمت آن تپه می‌روند و متوجه می‌شوند که یک دختر بچه ۲ الی ۳ ساله بوده که از روی تپه به‌سمت پایین سرازیر شده است.

  فرمانده سپاه شهرستان سقز تصریح کرد: خوشبختانه نیروهای ما به‌موقع در محل حاضر شدند اما اگر کمی دیرتر رسیده بودند وی به داخل دره سقوط می‌کرد.

  وی گفت: نیروهای این تیم پس از اطمینان از سلامتی دختربچه پیداشده، به‌دنبال خانواده آن کودک تمام منطقه را دید زدند اما کسی را در آن حوالی پیدا نکردند و به‌ناچار به داخل روستا برگشتند و پس از پیدا کردن منزل پدری توسط مردم روستا، آن را تحویل خانواده خود دادند.

  صفاری افزود: نکته جالب اینجا بود که خانواده این دختر کوچولو اصلاً از گم شدن فرزندشان خبر نداشتند! و وقتی نیروهای سپاه موضوع را برای آنان توضیح دادند، کاملاً شوکه شده بودند و در نهایت از زحمات این تیم تشکر و قدردانی کردند.

  وی اظهار کرد: این دختربچه قریب به ۲ الی ۳ کیلومتر از محل سکونت خود دور شده بود.

  برچسب ها :

  نظرات