آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8378
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > سیاسی
 •   

  روز شگفت انگیز انقلاب با حضور مردم رقم خورد/ لزوم توجه دستگاه دیپلماسی به رهنمودهای رهبری

  آوای شمال/ به گزارش آوای شمال همزمان با حضور باشکوه ملت ایران در  راهپیمایی ۲۲ بهمن، مردم محمودآباد نیز در روزی تاریخی و ماندگار حماسه ای دیگر آفریدند. نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار آوای شمال گفت: امروز یکی از روزهای شگفت انگیزی بود […]

  آوای شمال/ به گزارش آوای شمال همزمان با حضور باشکوه ملت ایران در  راهپیمایی ۲۲ بهمن، مردم محمودآباد نیز در روزی تاریخی و ماندگار حماسه ای دیگر آفریدند.

  نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار آوای شمال گفت: امروز یکی از روزهای شگفت انگیزی بود که در طول ۳۶ سال انتقلاب خلق شد و حضور آگاهانه و شجاعانه ملت ایران در تمام کشور،در استان مازندران و در شهرهای محمودآباد، چمستان و ایزدشهر که بنده توفیق حضور را داشتم بی نظیر بود.

  عبدالوحید فیاضی افزود: این حضور یعنی جشن سی و ششمین سال انقلاب اسلامی همچنان با حضور مردم و رهبری عالمانه مقام معظم رهبری برای تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی همچنان پویا،با نشاط و سرزنده است.

  وی این حضور را جشن استقلال و آزادی ایران اسلامی دانست و افزود: این حضور یعنی مردم قدر دستاوردهای انقلاب به رهبری امام راحل را می دانند و با آمدن خود یکبار دیگر با رهبر معظم انقلاب و شهیدان والامقام تجدید پیمان کردند.

  نماینده مردم محمودآباد و نور در خانه ملت در ادامه به سخنان ارزشمند رهبر معظم انقلاب در جمع فرماندهان و پرسنل نیروی هوایی گفت: همه باید بدانند که این انقلاب معیاری دارد که معمار کبیر آن تعیین کرده است و از امام آغاز و امروز آنچه رهبری فرزانه به عنوان معمار انقلاب ترسیم می کنند معیار عملکرد کشور است.

  فیاضی ادامه داد: هر اندیشه ای در استقلال، آزادی و منافع کشور غیر از اندیشه های رهبری باشد قابل قبول نیست، بنابر این همه حرکت ها و تکنیک های دستگاه دیپلماتیک در موضوع انرژی هسته ای باید با محوریت مقام معظم رهبری و رهنمودها، گفتمان ها و اندیشه های معظم له باشد.

  وی در پایان اظهار داشت: در دیدار پرسنل نیروی هوایی رهبر معظم انقلاب معیارها را بیان فرمودند، بنابراین از آن خطوط مطرح شده که در واقع خط قرمز نظام است هیچ کس حق عدول ندارد و قطعا مردم می دانند که منافع انقلاب اسلامی در گرو راهنمایی ها و رهبری مقام معظم رهبری است.

  برچسب ها :

  نظرات