آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ , Monday 9 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83756
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:

  راه اندازی سینما در محمودآباد از پاییز امسال/ هنرمندان محمودآبادی برترین‌های مازندران هستند

  مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از راه اندازی سینما و بهره‌مندی مردم این شهر از این سالن تا پایان شهریور امسال خبر داد.

  آوای شمال/ احد جاودانی امروز در آیین تکریم و معارفه رئیس پیشین و کنونی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محمودآباد در مجتمع غدیر با اشاره به جایگاه ارزنده فرهنگ و هنر در این شهرستان گفت: هنرمندان و اصحاب رسانه محمودآباد در استان از جمله برترین‌ها هستند و پیگیری و ممارست اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه منجر به اتفاقات و رویدادهای خوبی در این عرصه شده است.
  وی با اشاره به همراهی و همدلی مسؤولان شهرستان در مسائل فرهنگی و هنری افزود: خوشبختانه ائمه جمعه محمودآباد و سرخ‌رود و فرماندار با دغدغه توسعه فرهنگی این شهر ساحلی به مطالبات هنرمندان می‌پردازند و این نقطه مثبت این شهرستان تلقی می‌شود.
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به خواسته راه اندازی سینما از سوی فرماندار محمودآباد اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به پیگیری‌های فرماندار مبنی بر راه‌اندازی و تجهیز سالن غدیر به عنوان سینمای این شهرستان، قطعا تا پایان تابستان این امر محقق شده و از پاییز امسال محمودآباد دارای سینما خواهد شد.
  وی با تقدیر از تلاش‌های اصحاب فرهنگ و هنر و مسؤولان شهرستان برای تاسیس اولین خانه هنرمندان مازندران اظهار کرد: سایر نیازهای این خانه را با پیگیری‌های لازم رفع خواهیم کرد و امیدواریم این مکان جایی برای ایجاد همدلی بیشتر بین هنرمندان و فرهیختگان منطقه شود.
  جاودانی به تجهیز سالن گالری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز اشاره کرد و یادآور شد: به قول خود عمل کردیم و در ادامه نیز تجهیز این سالن گالری را نیز دنبال خواهیم کرد.
  وی خاطرنشان کرد‌: با گسترش شبکه‌های اجتماعی و توسعه رسانه‌ها، دولت به تنهایی قادر به توسعه فرهنگی در کشور نیست بلکه تمامی اصحاب فرهنگ و هنر پای کار باشند و دولت نیز به وظیفه خود یعنی حمایت، هدایت و نظارت بپردازد.
  وی به دارا شدن یک نماینده از اصحاب رسانه محمودآباد در هیئت مدیره خانه مطبوعات مازندران نیز اشاره کرد و افزود: توفیق یکی از فعالان جوان رسانه‌ای شهرستان محمودآباد برای دومین دوره پیاپی در کرسی خانه مطبوعات مازندران به عنوان سیاست‌گذار حوزه مطبوعات و رسانه نشان از تلاش همراه با نتیجه این گروه از اصحاب فرهنگ شهرستان محمودآباد در سطح استان دارد و باید این موقعیت‌ها را قدر دانست.

  در پایان از تلاش‌های دوساله امیر امیرنیا رئیس پیشین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودآباد تقدیر و قدرت‌الله یوسفی به عنوان رئیس جدید این اداره رسماً معرفی شد.

  برچسب ها :

  نظرات