آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 12 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83648
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف يک تن و 20 کيلوگرم مرفین و 77کیلو گرم هروئین از داخل بونکر خودروی تريلی و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.

  کشف بیش از یک تن مرفین و ۷۷ کیلوگرم هروئین

  آوای شمال/سردار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی غرب استان تهران اظهار داشت: با اطلاعات بدست آمده توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران در خصوص تهیه، حمل و انتقال موادمخدر توسط یکی از قاچاقچیان در شهرستان شهریار، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. فرمانده انتظامی غرب استان تهران […]

  آوای شمال/سردار محسن خانچرلی فرمانده انتظامی غرب استان تهران اظهار داشت: با اطلاعات بدست آمده توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران در خصوص تهیه، حمل و انتقال موادمخدر توسط یکی از قاچاقچیان در شهرستان شهریار، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

  فرمانده انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: با پیگیری های شبانه روزی و تعقیب و مراقبت های پلیس، مشخص شد یکی از قاچاقچیان قصد دارد در پوشش حمل و انتقال گاز به وسیله بونکر یک تریلی، اقدام به تهیه ،حمل و جابجایی موادمخدر کند لذا خودرو شناسایی و عملیات پلیس برای کشف موادمخدر آغاز شد.

  سردار خانچرلی تصریح کرد: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی غرب استان تهران پس از کنترل خودروهای عبوری در اتوبان ساوه به سمت شهریار، در عملیاتی ویژه موفق به توقیف خودرو و دستگیری یک نفر شدند.

  این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: در این عملیات، پلیس در بازرسی از خودرو ، یک تن و ۲۰ کیلوگرم مرفین و ۷۷ کیلو گرم هروئین که به طرز ماهرانه ای در مخزن بونکر جاسازی شده بود، کشف و متهم به همراه موادمخدربه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان منتقل شد.

  برچسب ها :

  نظرات