آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83637
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۵
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  طی روزهای گذشته با دستگیری ۳ نفر در رابطه با ظروف شیشه‌ای، این پرونده بزرگ قاچاق وارد فاز جدیدی شده است.

  دستگیری “۳ برادر” در پرونده بزرگ قاچاق ظروف شیشه‌ای

  آوی شمال/طی روزهای گذشته سه برادر در خصوص پرونده قاچاق ظروف شیشه‌ای که  سال گذشته خبر ساز شده بود، دستگیر شدند. یک مقام ارشد در گمرک شهید رجایی استان هرمزگان با بیان اینکه این سه نفر با تکمیل اسناد دستگاهای نظارتی دستگیر شده اند، گفت: با دستگیری این افراد، موضوع قاچاق ظروف شیشه‌ای وارد فاز […]

  آوی شمال/طی روزهای گذشته سه برادر در خصوص پرونده قاچاق ظروف شیشه‌ای که  سال گذشته خبر ساز شده بود، دستگیر شدند.

  یک مقام ارشد در گمرک شهید رجایی استان هرمزگان با بیان اینکه این سه نفر با تکمیل اسناد دستگاهای نظارتی دستگیر شده اند، گفت: با دستگیری این افراد، موضوع قاچاق ظروف شیشه‌ای وارد فاز جدیدی خواهد شد.

  به گفته وی، این پرونده مربوط به سال ۹۴ و مرداد ۹۵ بوده و در آن قاچاقچیان توانسته بودند، درپوشهای شیشه‌ای را به جای طروف شیشه‌ای از مبادی ورودی ترخیص کنند.

  در مهرماه سال گذشته، رسانه‌ها اخبار مربوط به  توقیف محموله ۵کانتینری که با تلاش مأموران، در گلوگاه شهید میرزایی ضبط شده بود را منتشر کردند. پس از این کشف، قاچاق ۳۴۵تن از این کالا محرز می‌شود.

  همچنین در گزارش نیروی انتظامی استان هرمزگان به خروج  مقادیر زیادی ظروف شیشه‌ای از گمرک قشم بدون انجام تشریفات گمرکی اشاره و موضوع به تعزیرات حکومتی به‌عنوان مرجع قضایی مرتبط اعلام می‌شود. در همین راستا با بررسیهای بیشتر یک گروه اعزامی از گمرک ایران، مشخص می‌شود مقدار ۳۴۵تن ظروف شیشه‌ای با دور زدن حقوق و عوارض دولتی ترخیص شده است. در این راستا ۳۳ میلیارد تومان مطالبه نامه نیز صادر شده است.

  برچسب ها :

  نظرات