آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 1 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83608
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان اعلام کرد که نوبت اول مجمع عمومی این انجمن به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا به نوبت دوم موکول شد.

  نهمین مجمع عمومی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان به نوبت دوم کشیده شد

  آوای شمال/علی اکبر روح نواز گفت: مجمع عمومی انجمن روزنامه نگاران مسلمان که قرار بود امروز (دوشنبه) با دستور کار انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسین، در دفتر این انجمن برگزار شود، به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا، برگزار نشد. وی افزود: نوبت دوم مجمع عمومی با حضور هر تعداد از حاضرین، ساعت ۱۰ […]

  آوای شمال/علی اکبر روح نواز گفت: مجمع عمومی انجمن روزنامه نگاران مسلمان که قرار بود امروز (دوشنبه) با دستور کار انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسین، در دفتر این انجمن برگزار شود، به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا، برگزار نشد.

  وی افزود: نوبت دوم مجمع عمومی با حضور هر تعداد از حاضرین، ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه اول شهریور و با حضور نماینده وزارت کشور برگزار می‌شود.

  گزارش دبیرکل از عملکرد دوره ۳ ساله هیات مدیره و نیز گزارش بازرسین از دیگر بخش های مجمع عمومی انجمن روزنامه نگاران مسلمان خواهد بود.

  سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان همچنین با اعلام این که در مهلت زمانی اعلام شده تعداد ۲۱ نفر برای نامزدی در انتخابات هیات مدیره و بازرسین، ثبت نام کرده‌اند، افزود: با موافقت هیات مدیره در فرصت مجدد و نهایی تا آخر وقت اداری روز یکشنبه هشتم مرداد ماه جاری، متقاضیان شرکت در انتخابات به شرط نوع عضویت(پیوسته) و حداقل ۲ سال سابقه عضویت می‌توانند با ارائه معرفی نامه از رسانه محل کار، یک قطعه عکس، اصل کارت ملی و تقاضای کتبی کاندیداتوری خود را اعلام کنند.

  روح نواز تصریح کرد: کمیته برگزاری انتخابات انجمن روزنامه نگاران مسلمان به محض اتمام مهلت دریافت اسامی نامزدهای انتخابات هیات مدیره و بازرسین، پس از تطبیق شرایط کاندیداها با مفاد اساسنامه و بررسی پرونده تشکیلاتی، فهرست واجدین شرایط کاندیداتوری را اعلام خواهد کرد.

   

  برچسب ها :

  نظرات