آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83607
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مرداد, ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۳
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  فرمانده انتظامی سوادکوه از کشف قتل پیرمرد 67 ساله‌ای که به دست فرزندانش به دلیل اختلافات خانوادگی به قتل رسیده بود در کمتر از 8 ساعت خبر داد.

  کشف راز قتل مرد ۶۷ ساله سوادکوهی در کمتر از ۸ ساعت

  آوای شمال/در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر انتقال مصدوم مشکوک به ضرب و جرح به درمانگاه شهر پل سفید، بلافاصله اکیپ گشت یگان انتظامی برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شد. وی تصریح کرد: مأموران با حضور در این مرکز درمانی در بررسی‌های اولیه دریافتند، مصدوم مردی ۶۷ […]

  آوای شمال/در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر انتقال مصدوم مشکوک به ضرب و جرح به درمانگاه شهر پل سفید، بلافاصله اکیپ گشت یگان انتظامی برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شد.

  وی تصریح کرد: مأموران با حضور در این مرکز درمانی در بررسی‌های اولیه دریافتند، مصدوم مردی ۶۷ ساله به نام “علی- م” است که به علت نامعلومی دچار مصدومیت شدید از نقاط مختلف بدن شده است که با توجه به تلاش پزشکان معالج این مرد پس از چند ساعت به علت شدت جراحات وارده جان باخت.

  فرمانده انتظامی سوادکوه اظهار کرد: با توجه به مرگ مشکوک این مرد و احتمال وقوع جنایت و قتل، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت و اعضای خانواده متوفی مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفتند.

  این مسؤول افزود: با توجه به اظهارات ضد و نقیض فرزندان این مقتول و با توجه به نظریه پزشکی قانونی و قوت یافتن ظن پلیس در خصوص وقوع قتل، فرزندان دختر مقتول مورد تحقیق و بازجویی‌های فنی پلیس قرار گرفتند و در نتیجه به قتل پدرشان به علت اختلافات خانوادگی اقرار کردند.

  خادمی گفت: در این ارتباط دو متهم اصلی پرونده پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

   

  برچسب ها :

  نظرات