آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ , Sunday 19 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83580
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  پس اینکه باشگاه استقلال اعلام کرد مرحوم پورحیدری طلبی از استقلال ندارد، فریده شجاعی در مصاحبه با باشگاه خبرنگاران جوان وجود این اسناد را تایید کرد.

  همسر مرحوم پورحیدری اسناد بدهکاری و اقدامات غیر قانونی استقلال را رو کرد

  آوای شمال منصور پورحیدری اسطوره استقلال یا به نوعی پدر استقلال از دنیا رفت تا آنهایی که در  مراسم ختم وی در همه عکس ها خود نمایی می کردند امروز از زیر بار دیون استقلال به منصور پورحیدری شانه خالی کنند تا فریده شجاعی به دنبال احقاق حق اسناد و مدارک قرارداد های منصورخان با […]

  آوای شمال منصور پورحیدری اسطوره استقلال یا به نوعی پدر استقلال از دنیا رفت تا آنهایی که در  مراسم ختم وی در همه عکس ها خود نمایی می کردند امروز از زیر بار دیون استقلال به منصور پورحیدری شانه خالی کنند تا فریده شجاعی به دنبال احقاق حق اسناد و مدارک قرارداد های منصورخان با استقلال و تخلفات هیئت مدیره و مسئولان را  جمع آوری کند و این باشگاه را تهدید به شکایت در آینده ای نزدیک کند و این را حق ورثه پورحیدری بداند.

  فریده شجاعی در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال باشگاه خبرنگاران جوان درباره مطالبات مرحوم پورحیدری و شکایت از باشگاه استقلال اظهار داشت: منصور تمام زندگی اش را برای استقلال گذاشت و حتی در این ۲ سال اخیر که ناتوان و مریض هم بود اما با تمام توان در نیمکت تیم حاضر می شد و وظیفه خود را به نحو احسن انجام می داد.

  او ادامه داد: پورحیدری برای ۲ سال اخیر با استقلال قرارداد داشت اما باید بگویم من از سال های پیش قراردادهایی را در منزل پیدا کردم که منصور مطالبات خود را نگرفته اما به طور حتم برای دریافت مطالبات ۲ سال اخیر او اقدام می کنم چرا که این حق بازماندگان است . البته می دانم اگر پورحیدری زنده بود اصلا این پول را نمی گرفت اما به هر حال وقتی به این قرارداد رسیدگی نمی شود ما هم این پرونده را به جریان انداختیم تا شکایت کنیم.

  شجاعی افزود:طی صحبت هایم با افتخاری، او به من اعلام کرد قرارداد منصور غیر قانونی بوده چرا که عضو هیئت مدیره نمی توانند سرپرست هم باشد اما باید خطاب به این آقا بگویم قرارداد غیر قانونی را باشگاه منعقد و فدراسیون و هیئت نیز ثبت کرده اند. آقای افتخاری به جای اینکه سمت هیئت مدیره را برای منصور غیر قانونی اعلام کند، پست سرپرستی را که برایش درآمدزایی داشته را غیر قانونی اعلام کرده است.

  همسر مرحوم پورحیدری بیان کرد: در هر صورت قرارداد قانونی در دست ما وجود دارد و وظیفه باشگاه این است که مبلغ این قرارداد را پرداخت کند. این آقایان با گفتن غیر قانونی بودن قرارداد نمی توانند بر این موضوع سرپوش بگذارند. البته شاید پول در باشگاه نیست و یا به فکر تامین پول هستند اما اینکه می خواهند اعلام کنند قرارداد منصور غیر قانونی است مطمئن باشند که با این موضع برخورد می کنم. اصلا این موضوع امکان پذیر نیست که به فردی که قرارداد دارد بگویند قراردادش غیر قانونی است. قرارداد منصور را باشگاه و فدراسیون ثبت کردند پس اگر این قرارداد غیر قانونی بوده یعنی باشگاه استقلال کار غیر قانونی انجام داده است. من درباره این قرارداد هم اطلاعاتی را کسب کردم و کاملا قانونی است و جا دارد از همین جا اعلام کنم که صحبت های مسئولان باشگاه غیر قانونی است نه قرارداد منصور و به طور حتم با شکایت به دنبال وصول مطالبات همسرم هستم.

  انتهای پیام/

  برچسب ها :

  نظرات