آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 11 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83556
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  نبرد بزرگان قاره سبز به سود شیاطین سرخ به پایان رسید.

  منچستریونایتد در ضربات پنالتی رئال مادرید را شکست داد

  آوای شمال/در ادامه رقابت‌های دوستانه باشگاهی با عنوان «جام قهرمانان بین‌المللی» تیم‌ منچستریونایتد در ضربات پنالتی موفق به شکست رئال‌مادرید، قهرمان ۲ دوره اخیر لیگ قهرمانان اروپا شد. در این جدال ورزشگاه «لی‌وایز» کالیفرنیا در آمریکا که هر ۲ تیم با اکثر ستارگانش وارد بازی شده بودند، ابتدا لینگارد در دقیقه ۴۴ منچستریونایتد را پیش […]

  آوای شمال/در ادامه رقابت‌های دوستانه باشگاهی با عنوان «جام قهرمانان بین‌المللی» تیم‌ منچستریونایتد در ضربات پنالتی موفق به شکست رئال‌مادرید، قهرمان ۲ دوره اخیر لیگ قهرمانان اروپا شد.

  در این جدال ورزشگاه «لی‌وایز» کالیفرنیا در آمریکا که هر ۲ تیم با اکثر ستارگانش وارد بازی شده بودند، ابتدا لینگارد در دقیقه ۴۴ منچستریونایتد را پیش انداخت اما کاسیمیرو در دقیقه ۶۹ از روی نقطه پنالتی گل تساوی را به ثمر رساند.

  پس از پایان ۹۰ دقیقه کار به ضربات پنالتی کشید.۲ ضربه اول منچستریونایتد توسط مارسیال و مک‌توماینی و ۲ ضربه اول رئال مادرید به وسیله کواچیچ و اسکار هدر رفت.

  ضربه سوم منچستریونایتد توسط مخیتاریان و ضربه سوم رئال مادرید توسط کوئزادا به گل تبدیل شد. لیندلوف و هرناندس ضربه چهارم منچستریونایتد و رئال مادرید را از دست دادند و سرانجام پس از گلزنی دالی بلیند برای تیم انگلیسی، کاسیمیرو پنالتی پنجم رئال مادرید را هدر داد تا منچستریونایتد در ضربات پنالتی به برتری ۲ بریک دست یابد.

  به این ترتیب ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد قبل از مصاف مجدد با رئال مادرید در سوپرجام اروپا در اولین رویارویی با تیم سابقش در لباس سرمربیگری شیاطین سرخ، قهرمان ۲ فصل اخیر لیگ قهرمانان اروپا را شکست داد.

  در گروه شمال تورنمنت «بین‌المللی قهرمانان» ۸ تیم رئال‌مادرید، پاری‌سن‌ژرمن، منچستریونایتد، منچسترسیتی، تاتنهام، بارسلونا، رم و یوونتوس در یک گروه به مصاف هم می‌روند و تاکنون ۲ مرحله از این رقابت‌ها انجام شده است.

  برچسب ها :

  نظرات