آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 11 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83547
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  نماینده ویژه ترامپ امروز به اراضی اشغالی سفر می‌کند

  اوای شمال/در حالی که واکنش‌های بین‌المللی به اقدامات تجاوزکارانه اخیر رژیم صهیونیستی در مسجد‌الاقصی ادامه دارد، نماینده ویژه رئیس‌جمهور آمریکا قرار است امروز وارد اراضی اشغالی شود. کابینه رژیم صهیونیستی از هفته قبل و درپی وقوع عملیات استشهادی در مسجد الاقصی ضمن بست درب‌های این مسجد به روی مسلمانان، ردیاب‌های فلزی و دوربین‌های مداربسته در […]

  اوای شمال/در حالی که واکنش‌های بین‌المللی به اقدامات تجاوزکارانه اخیر رژیم صهیونیستی در مسجد‌الاقصی ادامه دارد، نماینده ویژه رئیس‌جمهور آمریکا قرار است امروز وارد اراضی اشغالی شود.

  کابینه رژیم صهیونیستی از هفته قبل و درپی وقوع عملیات استشهادی در مسجد الاقصی ضمن بست درب‌های این مسجد به روی مسلمانان، ردیاب‌های فلزی و دوربین‌های مداربسته در ورودی‌های این مکان مقدس نصب کرده است.

  این رژیم همچنین با استقرار بیش از ۲ هزار نیروی امنیتی و پلیس در شهر قدس اشغالی، به آنها اختیار تام داد هر نوع اقدامی که برای حفظ امنیت اسرائیلی‌ها لازم دید، بدون تعلل انجام دهد

  روز جمعه «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین طی تماس تلفنی از داماد و مشاور ارشد رئیس جمهور آمریکا خواسته بود که کاخ سفید برای برداشته شدن ردیاب‌های فلزی میانجی‌گری کند.

  حالا یک مقام آمریکایی خبر داده که نماینده ویژه رئیس‌جمهور این کشور برای مذاکرات بین‌المللی، امروز دوشنبه وارد اراضی اشغالی می‌شود.

  به گزارش خبرگزاری فرانسه، این مقام که نخواست نامش فاش شود، گفت: «جیسون گرینبلات نماینده ویژه رئیس‌جمهور ترامپ برای مذاکرات بین‌المللی شب گذشته (به وقت واشنگتن) آمریکا را به مقصد اسرائیل ترک کرده تا از تلاشها برای کاهش تنشها در منطقه حمایت کند».

   

  برچسب ها :

  نظرات