آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ , Sunday 19 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83444
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد, ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  با وجود خلق موقعیت‌های فراوان؛

  حربده محمودآباد در دیدار خانگی متوقف شد.

  حربده محمودآباد در دیدار خانگی مقابل شهروند رامسر به تساوی بدون گل دست یافت.

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ورزشی آوای‌شمال، هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر بزرگسالان مازندران که از سوی هیات فوتبال استان به دهه کرامت نامگذاری شده بود با دیدار حربده محمودآباد و شهروند رامسر آغاز شد.
  حربده محمودآباد در استادیوم ورزشی شهید بهشتی میزبان شهروند رامسر بود.

  هافتایم اول بازی آرام و دو تیم بیشتر به محک همدیگر پرداختند، البته دقایقی از این بازی را می‌توان به برتری نسبی حربده نوشت.

  در هافتایم دوم تیم حربده محمودآباد سوار بر بازی شد و توانست به سه موقعیت دست یابد که در یکی از بهترین موقعیت‌ها دروازه بدون گلر توسط موسی حسین‌زاده از دست رفت تا بازی بدون گل در جریان باشد.

  هافتایم سوم تیم شهروند کمی رو به جلو کشید و تک موقعیت‌هایی رو هم بدست آورد که با درخشش گلر و مدافعان حربده دفع شد.

  در این دقایق بعلت گرمای شدید هوا وقت استراحت فنی توسط قاضی این دیدار گرفته شد تا بازیکنان گلویی تازه کنند.

  در ادامه که گرمای هوا در این دقایق در بازی دو تیم تاثیر گذاشته بود با همان تساوی بدون گل خاتمه یافت.

  در نیمه دوم در هافتایم چهارم بازی درگیرانه و البته پر تنشی رو از دو تیم شاهد بودیم بیشتر توپ در وسط زمین در جریان بود و البته شاهد موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای از هر دو تیم علی‌الخصوص حربده‌ای‌ها بودیم که کار به جایی نبرده و دو تیم با تساوی بدون گل کار را ادامه دادند.

  شدت گرمای هوا به حدی بود که قاضی این دیدار درخواست استراحت فنی را در این نیمه را نیز داد تا دو تیم آبی به دست و صورت زده و گلویی تازه کرده تا بازی از روند بهتری برخوردار شود.

  هر چه به دقایق پایانی نزدیک می‌شدیم شهروند رامسر که به نتیجه دلخواه رسیده بود سیستم دفاع و ضدحمله را دستور کار قرار داد و حربده‌ای‌ها فشار حملات خود را در این دقایق بیشتر کردند و با سانتر از جناحین درصدد خلق موقعیت بودند که به موقعیت‌های خوبی نیز دست یافتند که با بی‌دقتی و عدم تمرکز بازیکنان حربده از دست رفت.

   در نهایت حربده محمودآباد در عین شایستگی و خلق موقعیت‌های فراوان به تساوی خانگی دست یافت و با کسب این تساوی چهار امتیازی شود  تا چشم به هفته‌های بعد بدوزد.

  برچسب ها :

  نظرات