آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ , Saturday 18 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83377
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد, ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۲
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  Swiftly Switch اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید توسط یک دست با گوشی کار کنید.

  کار راحت‌تر با گوشی های بزرگ با برنامه Swiftly

  بزرگ شدن صفحه‌نمایش گوشی‌های موبایل جدا از تمام ویژگی‌های مثبتی که دارد، باعث شده است کار با یک دست با آن‌ها بسیار مشکل شود و در اکثر مواقع برای کار با گوشی به هر دو دست خود نیاز داشته باشید. تاکنون راهکارهای مختلفی برای حل این مشکل ارائه شده است که از میان آن‌ها می‌توان […]

  بزرگ شدن صفحه‌نمایش گوشی‌های موبایل جدا از تمام ویژگی‌های مثبتی که دارد، باعث شده است کار با یک دست با آن‌ها بسیار مشکل شود و در اکثر مواقع برای کار با گوشی به هر دو دست خود نیاز داشته باشید. تاکنون راهکارهای مختلفی برای حل این مشکل ارائه شده است که از میان آن‌ها می‌توان به راهکار رسمی گوشی‌ها با نام One Handed Mode اشاره کرد. ارائه‌ی راهکاری رسمی از سوی شرکت تولیدکننده، به معنای جدی بودن این مشکل است و از همین رو توسعه‌دهندگان دیگری نیز دست‌به‌کار شده‌اند تا با روش‌های مختلف این مشکل را برطرف و کار با گوشی با یک دست را ممکن کنند. یکی از این اپلیکیشن‌ها که به‌صورت پولی و رایگان منتشر شده است، Swiftly Switch نام دارد. با وجود آنکه این برنامه برای ممکن کردن کار با گوشی‌های بزرگ با یک دست منتشر شده است، اما به معنای آن نیست که گوشی‌های کوچک‌تر قادر به استفاده از آن نیستند؛ بلکه شما می‌توانید با مطالعه‌ی این مطلب و در صورت پسند راهکار Swiftly Switch، آن را برای گوشی خود، فارغ از سایز صفحه‌نمایش آن دانلود و استفاده کنید. استفاده از این برنامه حتی در تبلت‌ها نیز امکان‌پذیر است و می‌تواند کار با دستگاه را ساده‌تر از همیشه کند.

  کارکرد این برنامه بدین ترتیب است که بعد از نصب و فعال‌سازی آن، بخشی از صفحه‌نمایش شما را (راست یا چپ) برایتان مشخص خواهد کرد تا بعد از آن هرگاه انگشت خود را از آن ناحیه به سمت داخل صفحه کشیدید، یک منوی کمکی و نیم دایره‌ای ظاهر شود و میانبرهای مختلفی در دسترس شما قرار دهد؛ این میانبرها به آیکون‌های دلخواه شما اختصاص خواهند یافت و می‌توانید اپلیکیشن‌های پراستفاده یا اخیر را در این منو جایگزین کنید تا برای مثال، زمانی که نیاز به اجرای اپلیکیشنی دارید که با یک دست قابل استفاده نیست؛ بتوانید از این طریق و به‌سادگی هرچه‌ تمام‌تر آن را اجرا کنید. اگر انگشت خود را کمی از محل قرارگیری آیکون‌ها بیشتر پیش ببرید، می‌توانید به سه میانبر Home ،Back و Recent دسترسی داشته باشید. در انتها باید اشاره کنیم که محل قرارگیری این ناحیه در سمت‌های مختلف، وابسته به انتخاب شما خواهد بود و می‌توانید در تنظیمات برنامه محل قرارگیری دقیق آن را مشخص کنید. Swiftly Switch برای اجرا به نسخه‌ی ۴.۴ یا بالاتر اندروید نیاز دارد و دارای ۸ مگابایت حجم است. برای دانلود برنامه اندروید Swiftly Switch و پیوستن به ۵۰ هزار کاربر آن، می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

  برچسب ها :

  نظرات