آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ , Friday 7 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83366
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد, ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  «مالکم نادین » پس از قتل دو تن و فرار از دست ماموران پلیس در سال 2005 میلادی خود را به باغ وحش «وسترن» رسانده و در این باغ وحش پنهان شده است.

  قاتلی که در باغ وحش زندگی می‌کرد+تصاویر

  کتاب این قاتل و نوشته هایش از مخفیگاهی که سالها در آن پنهان شده نشان می دهد که چطور این قاتل در میان ببرها و شیرها پنهان شده و روزهایش را به شب رسانده است. پلیس استرالیا بین سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۲ میلادی به دنبال ردی از این قاتل بود اما در نهایت در ۲۲ […]

  کتاب این قاتل و نوشته هایش از مخفیگاهی که سالها در آن پنهان شده نشان می دهد که چطور این قاتل در میان ببرها و شیرها پنهان شده و روزهایش را به شب رسانده است.

  پلیس استرالیا بین سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۲ میلادی به دنبال ردی از این قاتل بود اما در نهایت در ۲۲ مارس ۲۰۱۲ به دام ماموران پلیس افتاد. در این سالها وی به عنوان خطرناک ترین جنایتکار استرالیایی در لیست سیاه پلیس قرار داشت.

  مالکم در اصل فرانسوی بوده و پس از ازدواج با زنی استرالیایی در استرالیا زندگی کرده است. او به جرم قتل یک دختر ۱۵ ساله در سال ۲۰۰۴ و قتل زنی ۲۴ ساله در سال ۲۰۰۵ میلادی و اقدام به قتل یک افسر پلیس در سال ۲۰۱۱ میلادی تحت تعقیب ماموران قرار گرفته بود. این متهم پس از دستگیری به ۴۰ سال زندان محکوم شد.

  سالهاست که برای پلیس این معما وجود دارد که این متهم فراری چگونه توانسته در مقابل ۱۰۰۰ حیوان باغ وحش زنده بماند.

  تنها یکی از کارکنان باغ وحش با دیدن این متهم در آن زمان تصور کرده که وی فردی بی خانمان است که در گوشه ای از باغ وحش زندگی می کند و به همین دلیل این موضوع را به مسئولان گزارش نکرده است.

   

  قاتلی که در باغ وحش زندگی می‌کرد+تصاویر

  قاتلی که در باغ وحش زندگی می‌کرد+تصاویر

  قاتلی که در باغ وحش زندگی می‌کرد+تصاویر

  برچسب ها :

  نظرات