آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 11 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83364
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد, ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سرمربی تیم ملی امید کشورمان در نشست خبری به بیان دلایل شکست مقابل تیم عمان پرداخت.

  پیروانی: با ریسک بزرگی وارد این مسابقات شدیم/ مسئولیت باخت را به عهده می گیرم/عمانی ها ۳ سال از بازیکنان ما بزرگتر بودند

  امیرحسین پیروانی پس از شکست دو بر صفر تیم فوتبال امید ایران برابر عمان اظهار داشت: مشکل این بازی از قبل برای من قابل پیش‌بینی بود. تیم عمان یک تیم خوب و هماهنگ بود و در بیشتر دقایق بازی عملکردشان بهتر از ما بود و جا دارد به بازیکنان و کادر فنى این تیم بابت […]

  امیرحسین پیروانی پس از شکست دو بر صفر تیم فوتبال امید ایران برابر عمان اظهار داشت: مشکل این بازی از قبل برای من قابل پیش‌بینی بود. تیم عمان یک تیم خوب و هماهنگ بود و در بیشتر دقایق بازی عملکردشان بهتر از ما بود و جا دارد به بازیکنان و کادر فنى این تیم بابت کسب پیروزى تبریک بگویم.

  او افزود: تیم ما جوان است و نیاز به تجربه بیشتری دارد. ما با ریسک در این مسابقات حاضر شدیم و از بازیکنان زیر ۲۰ سال استفاده کردیم.

  پیروانى بیان کرد : ما نسبت به بازی قبلی سه بازیکن مصدوم داشتیم و در این بازی به مانند بازی قبلی از بازیکنانی استفاده شد که برای نخستین بار در پست‌شان بازی می‌کردند. مدافع میانی من اولین بازی خود را در این پست انجام داد اما در هر صورت از عملکرد او راضی هستم. او جوان ۱۹ ساله‌ای است که در پست خودش بازی نمی‌کرد. این نکته را هم باید بگویم که ما نتوانستیم با همه بازیکنان در این مسابقات حضور پیدا کنیم و همچنین مصدومیت هایى که از در بازى اول داستان همه این موارد باعث شد که طرح و برنامه ما بهم بریزد، اما به هر حال فوتبال است و امیدوارم که به عنوان تیم دوم به جمع ۱۶ تیم برتر راه پیدا کنیم.این شانس را هم داریم که صعود کنیم .

  سرمربى تیم امید ادامه داد: تصمیمی گرفته‌ایم که ریسکش زیاد بود و البته تصمیم فدراسیون فوتبال و کارلوس کی‌روش این بود که با تیم جوانی در این رقابت‌ها شرکت کنیم. من به عنوان سرمربی تیم همه مسئولیت‌ها را می‌پذیرم. بازی امروز تجربه گرانبهایی برای بازیکنان جوان خواهد شد که به سود خودشان و فوتبال ایران خواهد بود.

  او در رابطه با اینکه ایران در نیمه دوم بازی‌ها کم می‌آورد، گفت: ارتفاع اینجا زیاد است و از طرفى بازیکنان هم با یکدیگر هماهنگ نیستند و از همچنین مصدومیت چند بازیکن باعث شد نتوانیم کیفیت لازم را داشته باشیم. برخی از بازیکنان هم در پست‌های غیرتخصصی بازی می‌کردند و همچنین قدرت عمان و سن‌شان بیشتر از ایران بود. سه سال سن اختلاف تأثیر زیادی دارد و شاید دلیل این باخت همین باشد.

  انتهای پیام/

  برچسب ها :

  نظرات