آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ , Friday 17 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83332
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد, ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  سخنگوی کاخ کرملین نسبت به طرح جدید آمریکا برای اعمال تحریم های اقتصادی و تجاری علیه روسیه، ایران و کره شمالی واکنش نشان داده است.

  واکنش مسکو به طرح تحریم‌های آمریکا علیه روسیه، ایران و کره شمالی

  دیمتری پسکوف سحنگوی کاخ کرملین در مصاحبه ای تاکید کرد: مسکو طرح آمریکا برای اعمال تحریم های جدید علیه روسیه، ایران و کره شمالی را یک اقدام منفی در نظر می گیرد. بر اساس این گزارش وی د ر پاسخ به این سئوال که کرملین چه ارزیابی نسبت به طرح تحریم های آمریکا دارد، تصریح […]

  دیمتری پسکوف سحنگوی کاخ کرملین در مصاحبه ای تاکید کرد: مسکو طرح آمریکا برای اعمال تحریم های جدید علیه روسیه، ایران و کره شمالی را یک اقدام منفی در نظر می گیرد.

  بر اساس این گزارش وی د ر پاسخ به این سئوال که کرملین چه ارزیابی نسبت به طرح تحریم های آمریکا دارد، تصریح کرد: ارزیابی کاملا منفی.

  مجلس نمایندگان آمریکا و مجلس سنا اخیرا با اعمال تحریم علیه ایران موافقت کردند.

  همچنین این دو مجلس با اعمال تحریم‌هایی علیه کره شمالی و روسیه نیز اعلام موافقت کردند.

  قانونگذاران آمریکا در پی تأیید توافق هسته‌ای از سوی ترامپ و اذعان به پایبندی ایران به آن در مقطع فعلی، خواستار اختیارات بیشتر برای اعمال تحریم‌ علیه ایران شدند.

  دولت ترامپ اذعان کرده که ایران به مفاد توافق هسته‌ای پایبند بوده اما در عین حال اعلام کرده که با تحریم‌های غیرهسته‌ای ایرانی‌های بیشتری را مجازات خواهد کرد.

  وزارت خزانه‌داری آمریکا در تازه‌ترین اقدام خود ۷ گروه و ۵ فرد را به‌خاطر کمک نظامی به ایران یا سپاه پاسداران هدف تحریم‌های خود قرار داده است. این تحریم‌ها همچنین شامل آن چیزی است که به‌گفته آمریکا یک گروه جنایی بین‌المللی مستقر در ایران و سه فرد مرتبط با آن است.

  انتهای پیام/

  برچسب ها :

  نظرات