آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ , Wednesday 11 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 83309
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد, ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  فردی که 5 سال پیش یکی از دوستانش را به ضرب گلوله به قتل رسانده و تاکنون زندگی مخفیانه داشت خودش را تسلیم پلیس کرد.

  اعتراف به قتل بعد از ۵ سال+عکس

  ساعت ۱۸:۳۰ مورخه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ فردی با مراجعه به کلانتری ۱۶۹ مشیریه به مأمورین اعلام کرد که حدودا پنج سال پیش در یکی از روستاهای شهرستان سنندج مرتکب جنایت شده و یکی از دوستانش را به ضرب گلوله به قتل رسانده است. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس […]

  ساعت ۱۸:۳۰ مورخه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ فردی با مراجعه به کلانتری ۱۶۹ مشیریه به مأمورین اعلام کرد که حدودا پنج سال پیش در یکی از روستاهای شهرستان سنندج مرتکب جنایت شده و یکی از دوستانش را به ضرب گلوله به قتل رسانده است.

  با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

  تحقیقات اولیه:

  متهم در مورخه ۱ مرداد ۱۳۹۶ به اداره دهم ویژه قتل منتقل شد و در اعترافات اولیه عنوان داشت: «حدودا ۵ سال پیش به دلیل خصومت شخصی که با یکی از دوستانم بنام ادریس پیدا کرده بودم ، او را با شلیک اسلحه [ جنگی ] کلاش به قتل رسانده و از آن زمان تاکنون فراری هستم؛ طی این مدت در شهرهای مختلف به عنوان کارگر روزمزد گذران زندگی می کردم ؛ چندین بار تصمیم گرفتم تا به زندگی خود پایان دهم اما قادر به این کار نشدم تا نهایتا روز گذشته تصمیم گرفتم تا خودم را به پلیس معرفی نمایم».

  سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: در بررسی اولیه اظهارات متهم، موضوع از پلیس آگاهی شهرستان سنندج استعلام و اظهارات متهم پرونده تأیید شد؛ متهم نیز صبح روز جاری ( ۰۱ مرداد ۱۳۹۶ ) جهت صدور قرار قانونی به دادسرای ناحیه ۲۷ تهران اعزام شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات